هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
منابع سد استقلال میناب تا تیرماه پاسخگوی نیاز‌هاست روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت

برگزاری همایش بزرگداشت روز شهرساز توسط اداره کل راه و شهرسازی

بزرگداشت روز شهرساز که در تاریخ ۱۷ آبان ماه نامگذاری شده توسط راه و شهرسازی در اول آذر ماه ۹۶ برگزار می گردد.

بازخبر / گورانی مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی هرمزگان با بیان این خبر خاطر نشان کرد : به پاسداشت این روز بزرگ، همایش روز شهرساز همانند سالیان گذشته،  با حضور مدیران کشوری و استان و همچنین اساتید و دانشجویان کلیه دانشگاهها برگزار می گردد.

این همایش با عنوان ” بازآفرینی شهری،میراثی برای آینده” در نظر گرفته شده است.در این راستا سه کارگاه برای مدیران شهرسازی و دانشجویان و علاقه مندان به موضوعات روز شهرسازی، با موضوعات مختلف در نظر گرفته شده است که هدف آن ارتقاء سطح دانش و همچنین ارائه ایده های جدید در حوزه بازآفرینی در این شهرهاست.

شهرهای ساحلی استان یک ظرفیت و پتانسیل برای استان هرمزگان به شمار می روند که استفاده از این ظرفیت نیاز به ارتقاء دانش و آگاهی مدیران شهری، مشاورین و همچنین دانشجویان است.

گورانی ضمن دعوت از همه اساتید، دانشجویان و تمام دست اندرکاران حوزه مدیریت شهری اذعان داشت با برگزاری چنین نشست هایی بتوانیم در راستای ارتقاء دانش شهرسازی و همچنین تبادل اطلاعات، گامهای اساسی را در حوزه مدیریت شهری برداریم و به امید شهرهای زیبا در راستای توسعه پایدار باشیم.

گورانی در پایان عنوان کرد این همایش چهارشنبه یکم آذر ماه در سالن شرکت گاز برگزار می گردد.

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.