هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی

لطف بزرگ ستاره نیمکت‌نشین به استقلال!

در فصلی که مهدی رحمتی کاملا نیمکت‌نشین شده و خیلی سخت می‌توان بختی برای تغییر وضعیت او متصور بود، این بازیکن یک لطف ویژه در حق تیمش انجام داد.

بازخبر / در فصلی که مهدی رحمتی کاملا نیمکت‌نشین شده و خیلی سخت می‌توان بختی برای تغییر وضعیت او متصور بود، این بازیکن یک لطف ویژه در حق تیمش انجام داد. امیرحسین صادقی که طی ماه‌های گذشته مصاحبه‌های زیادی علیه مهدی رحمتی انجام داده بود، حالا با شکایت کاپیتان استقلال چهار جلسه از همراهی تیمش محروم شده است.

پیکان که امسال نتایج خیلی خوبی گرفته، در هفته چهاردهم میزبان استقلال است و به این ترتیب صادقی آن بازی را از دست می‌دهد. امیرحسین که اخیرا به دلیل شکایت از استقلال به فیفا و درخواست صریح برای محرومیت این تیم با هواداران به مشکل خورده، حالا بازی مستقیم با استقلال را از دست می‌دهد.

جالب اینکه صادقی امسال دیدار با پرسپولیس را هم به دلیل مشکلاتش با جلالی از دست داده بود!

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.