هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟! مدعیان آزادی بیان به خبرنگار بی بی سی هم رحم نکردند! + عکس

لطف بزرگ ستاره نیمکت‌نشین به استقلال!

در فصلی که مهدی رحمتی کاملا نیمکت‌نشین شده و خیلی سخت می‌توان بختی برای تغییر وضعیت او متصور بود، این بازیکن یک لطف ویژه در حق تیمش انجام داد.

بازخبر / در فصلی که مهدی رحمتی کاملا نیمکت‌نشین شده و خیلی سخت می‌توان بختی برای تغییر وضعیت او متصور بود، این بازیکن یک لطف ویژه در حق تیمش انجام داد. امیرحسین صادقی که طی ماه‌های گذشته مصاحبه‌های زیادی علیه مهدی رحمتی انجام داده بود، حالا با شکایت کاپیتان استقلال چهار جلسه از همراهی تیمش محروم شده است.

پیکان که امسال نتایج خیلی خوبی گرفته، در هفته چهاردهم میزبان استقلال است و به این ترتیب صادقی آن بازی را از دست می‌دهد. امیرحسین که اخیرا به دلیل شکایت از استقلال به فیفا و درخواست صریح برای محرومیت این تیم با هواداران به مشکل خورده، حالا بازی مستقیم با استقلال را از دست می‌دهد.

جالب اینکه صادقی امسال دیدار با پرسپولیس را هم به دلیل مشکلاتش با جلالی از دست داده بود!

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.