هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی

کی‌روش: بازی با روسیه قابل پیش بینی نیست / از پیشرفت این کشور شگفت زده‌ام!

سرمربی تیم ملی می گویدسال ۲۰۰۸ برای یک دیدار خصوصی به روسیه سفر کرد.

بازخبر / کارلوس کی روش در گفت و گو با خبرگزاری تاس اعلام کرد روسیه پیشرفت فوق العاده در سال های اخیر داشته است. او در این باره می گوید: «به نظرم این پیشرفت فوق العاده بوده است و به ویژه برای آماده سازی جام جهانی ۲۰۱۸ این پیشرفت به چشم می آید. واقعا پیشرفتی که در روسیه دیدم من را شگفت زده کرده است.» کی روش در ادامه می گوید: «من سال ۲۰۰۸ یک سفر به روسیه داشتم البته برای یک دیدار خصوصی نه برای کار.»

او درباره بازی فردا توضیح می دهد: «تیم ملی روسیه در سطحی بالاتر از جام کنفدراسیون ها در سال ۲۰۱۷ بازی می کند. گرچه فوتبال آسیا هنوز از فوتبال اروپا برای پیشرفت یاد می گیرد ولی من بسیار افتخار می کنم که توانسته ایم به جام جهانی برویم.» کی روش درباره نتیجه بازی می گوید: «اصلا قابل پیش بینی نیست.»

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.