هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
نتانیاهو: موضع من و ترامپ درباره برنامه هسته‌ای ایران یکی است اندوه ساحل نشینان خلیج فارس از پرکشیدن خدمه کشتی سانچی / دایره تی وی جنجال «آتش و خشم» برای ترامپ-۲/”معروف‌ترین زن‌آزار دنیا” چقدر خرج انتخابات کرد؟ واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

هلاکت ۱۰۰ داعشی طی عملیات نُجَباء در «الحویجه» + تصاویر

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در اولین هفته از آغاز عملیات آزادسازی الحویجه، بیش از ۱۰۰ تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

بازخبر / به نقل دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، با اتمام موفقیت‌آمیز فاز اول عملیات آزادسازی “الحویجه”، دومین مرحله از این عملیات روز جمعه ۳۱ شهریورماه با بیانیه رسمی سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) آغاز شد.

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در ابتدای این عملیات، حملات متوالی گروه تروریستی داعش به روستای “المسحک” واقع در جنوب الشرقاط را دفع کردند.

عناصر تروریست‌ها که در نتیجه‌ی شکست‌های پی در پی قصد جبران خسارات وارده را داشتند؛ با هدف فتح گذرگاه “الزویه” به این شهر یورش بردند که این حمله نیز نافرجام ماند و با مقاومت رزمندگان نُجَباء همراه شد.

فرمانده توپخانه نُجَباء آمار تلفات گروه تروریستی داعش به دست این گروه مقاومت در اولین هفته آغاز عملیات الحویجه را بیش از ۱۰۰ نفر اعلام و ابراز امیدواری کرد که فاز دوم این عملیات نیز در کمتر از یک‌ماه با موفقیت تمام به اتمام برسد.

نجبا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.