هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

هلاکت ۱۰۰ داعشی طی عملیات نُجَباء در «الحویجه» + تصاویر

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در اولین هفته از آغاز عملیات آزادسازی الحویجه، بیش از ۱۰۰ تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

بازخبر / به نقل دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، با اتمام موفقیت‌آمیز فاز اول عملیات آزادسازی “الحویجه”، دومین مرحله از این عملیات روز جمعه ۳۱ شهریورماه با بیانیه رسمی سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) آغاز شد.

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در ابتدای این عملیات، حملات متوالی گروه تروریستی داعش به روستای “المسحک” واقع در جنوب الشرقاط را دفع کردند.

عناصر تروریست‌ها که در نتیجه‌ی شکست‌های پی در پی قصد جبران خسارات وارده را داشتند؛ با هدف فتح گذرگاه “الزویه” به این شهر یورش بردند که این حمله نیز نافرجام ماند و با مقاومت رزمندگان نُجَباء همراه شد.

فرمانده توپخانه نُجَباء آمار تلفات گروه تروریستی داعش به دست این گروه مقاومت در اولین هفته آغاز عملیات الحویجه را بیش از ۱۰۰ نفر اعلام و ابراز امیدواری کرد که فاز دوم این عملیات نیز در کمتر از یک‌ماه با موفقیت تمام به اتمام برسد.

نجبا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.