هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!
با رای هیأت وزیران

فریدون همتی استاندار جدید هرمزگان شد

در جلسه امروز هیأت دولت که به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهور برگزار شد، فریدون همتی به عنوان استاندار جدید هرمزگان منصوب شد.

بازخبر / از بندرعباس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست دکتر روحانی آقایان فریدون همتی، عبدالمحمد زاهدی موسی خادمی، محمد مهدی مروج الشریعه، اسماعیل تبادار، محمد احمدی و محمدعلی نجفی به ترتیب به عنوان استانداران استان های هرمزگان، قزوین، لرستان، خراسان جنوبی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و البرز از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.

هیئت دولت همچنین از زحمات استانداران قبلی تشکر کرد.

فریدون همتی کیست؟

وی سابقه استانداری قزوین و مشاوری عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در دولت یازدهم را در کارنامه دارد.  فریدون همتی زادهٔ ۱۳۳۹ (۵۷ ساله) در ایلام، استاندار کنونی قزوین در دولت یازدهم است.

استاندار جدید هرمزگان، مشاور ارشد وزیر کشور، رحمانی فضلی است. وی همچنین سابقه نمایندگی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد.

پسندیدم(4)نپسندیدم(3)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.