هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند تا ابد مسئولیم … ۴۳۰ کشته و ۷۴۶۰ مجروح/ احتمال افزایش کشته‌های حادثه/ روحانی: تسلیت همه ایران را به کرمانشاهی‌ها ابلاغ می‌کنم/ گلایه از توزیع نابسامان امکانات/ وقوع ۲۱۶ پس لرزه/ ۲ محموله چادر‌ و پتو دیشب به داد زلزله زدگان رسید/ تصاویر

ماراتن رقابت برای میز شهرداری بندرعباس

از شنبه ۲۸ مردادماه جلسات دفاع از برنامه های کاندیدای شهرداری بندرعباس آغاز و تا ۳۰ مرداد ادامه دارد.

اسلام باوقار یکی از نمایندگان شورای شهر بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بازخبر اعلام کرد روز گذشته (شنبه) اولین جلسه ارائه برنامه اولین کاندیدای شهرداری بندرعباس برگزار گردید . آقای دسینی یکی دیگر از کاندیدا به دلیل عدم آمادگی کامل جلسه را لغو و به امروز (یکشنبه ) موکول نمودند. در طی این فرایند برخی از کاندیدا به دلیل عدم توانایی کافی و آمادگی لازم برای این سمت عرصه رقابت را ترک نمودند. به گفته باوقار تمام سعی اعضای شورا برای شفاف سازی این جلسات و انتخاب اصلح برای این سمت می باشد.

در ادامه گفت و گو باوقار در مورد هیئت رئیسه شورای شهر بندرعباس اعلام کرد با توجه به نظر کلیه نمایندگان شورا ،سمت های مربوط به هیئت رئیسه انتخاب خواهند شد.

 

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.