هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
ظریف : برجام به نتیجه رسیده است! گروه تئاتر تی‌تووک گروهی از بندرعباس تا حضورش در عرصه ی بین الملل + عکس فیلم | آیت‌الله خامنه‌ای چگونه ترور شد؟ موشک‌ها دقیقا به اهداف اصابت کرد/ دست از پا خطا کنند ضربات مهلک‌تری بر سر آن‌ها فرود خواهد آمد/ تهران، لندن و پاریس نیست + فیلم
نماینده مردم شرق هرمزگان در خانه ملت:

هرمزگان به بیش از صدها کیلومتر جاده نیاز دارد/نباید جلال و مقام یک پست مسئولان را به خود بگیرد

نماینده مردم شرق هرمزگان در خانه ملت گفت: توقعمان از آقای مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان ساماندهی وضعیت استان در بحث جاده‌ای است زیرا در حال حاضر بیش از صدها کیلومتر جاده وجود ندارد که این موضوع باید هر چه زودتر برطرف شود.

بازخبر / منطقه خلیج‌فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مصطفی ذوالقدر صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان اظهار کرد: از آقای مجرد راضی بودیم و زحمات زیادی برای حمل‌ونقل جاده‌ای استان کشیدند.

وی با بیان اینکه در جلسه با وزیر راه و شهرسازی بارها از عملکرد مناسب آقای مجرد صحبت شده است، تصریح کرد: امیدوارم آقای جوان به‌عنوان مدیری جوان اما توانمند در حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان بتواند در مسیر مثبت گذشته گام بگذارد.

ذوالقدر با اشاره به اینکه امیدوارم مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان بتواند استان را باوجود محرومیت در این حوزه ارتقا دهد، اضافه کرد: همان‌طور که در این مدت مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان توانسته کارنامه درخشانی از خود برجای بگذارد، توقعمان از آقای جوان هم تکرار این موضوع است تا وضعیت استان در بحث جاده که بیش از صدها کیلومتر جاده وجود ندارد، برطرف شود.

این نماینده مجلس در پایان با بیان اینکه نباید به صندلی و مقام‌ها توجهی کنیم، خاطرنشان کرد: مسئولیت‌هایی که به انسان‌ها واگذار می‌شود، غنیمتی است برای خدمت به مردم جامعه و نباید جلال و مقام یک پست مسئولان را به خود بگیرد و در خدمت برای مردم از تلاشی دریغ کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.