هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی
نماینده مردم شرق هرمزگان در خانه ملت:

هرمزگان به بیش از صدها کیلومتر جاده نیاز دارد/نباید جلال و مقام یک پست مسئولان را به خود بگیرد

نماینده مردم شرق هرمزگان در خانه ملت گفت: توقعمان از آقای مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان ساماندهی وضعیت استان در بحث جاده‌ای است زیرا در حال حاضر بیش از صدها کیلومتر جاده وجود ندارد که این موضوع باید هر چه زودتر برطرف شود.

بازخبر / منطقه خلیج‌فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مصطفی ذوالقدر صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان اظهار کرد: از آقای مجرد راضی بودیم و زحمات زیادی برای حمل‌ونقل جاده‌ای استان کشیدند.

وی با بیان اینکه در جلسه با وزیر راه و شهرسازی بارها از عملکرد مناسب آقای مجرد صحبت شده است، تصریح کرد: امیدوارم آقای جوان به‌عنوان مدیری جوان اما توانمند در حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان بتواند در مسیر مثبت گذشته گام بگذارد.

ذوالقدر با اشاره به اینکه امیدوارم مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان بتواند استان را باوجود محرومیت در این حوزه ارتقا دهد، اضافه کرد: همان‌طور که در این مدت مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان توانسته کارنامه درخشانی از خود برجای بگذارد، توقعمان از آقای جوان هم تکرار این موضوع است تا وضعیت استان در بحث جاده که بیش از صدها کیلومتر جاده وجود ندارد، برطرف شود.

این نماینده مجلس در پایان با بیان اینکه نباید به صندلی و مقام‌ها توجهی کنیم، خاطرنشان کرد: مسئولیت‌هایی که به انسان‌ها واگذار می‌شود، غنیمتی است برای خدمت به مردم جامعه و نباید جلال و مقام یک پست مسئولان را به خود بگیرد و در خدمت برای مردم از تلاشی دریغ کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.