هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
زلزله + بی تعهدی ،حال امروز مردم کرمانشاه – دایره تی وی دایی: کاری با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم و نوکر مردم هستم/ از پلیس فتا می‌خواهم با شایعه‌سازان برخورد کند تا ابد مسئولیم … ۴۳۰ کشته و ۷۴۶۰ مجروح/ احتمال افزایش کشته‌های حادثه/ روحانی: تسلیت همه ایران را به کرمانشاهی‌ها ابلاغ می‌کنم/ گلایه از توزیع نابسامان امکانات/ وقوع ۲۱۶ پس لرزه/ ۲ محموله چادر‌ و پتو دیشب به داد زلزله زدگان رسید/ تصاویر
مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس خبرداد:

رفع آبگرفتگی بلوار طالقانی بندرعباس/ فعالیت ۲۶ تیم بحران در سطح شهر/ نجات جان یک نفر در طوفان دیشب

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از رفع آبگرفتگی بلوار طالقانی که شب گذشته بر اثر طغیان دریا مسدود شده بود خبر داد و گفت: یک نفر نیز که شب گذشته در طوفان گرفتار شده بود، با تلاش نیروهای شهرداری نجات پیدا کرد.

بازخبر /مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از رفع آبگرفتگی بلوار طالقانی که شب گذشته بر اثر طغیان دریا مسدود شده بود خبر داد و گفت: یک نفر نیز که شب گذشته در طوفان گرفتار شده بود، با تلاش نیروهای شهرداری نجات پیدا کرد.

حمیدرضا حیدری‌پوری در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، با اشاره به اینکه از ابتدای هفته بر اساس اعلام سازمان هواشناسی تمامی تجهیزات، نفرات و امکانات شهرداری بندرعباس در حالت آماده‌باش است، اظهار کرد: خوشبختانه با وجود بارش زیاد و طوفان، مشکل خاصی در شهر بوجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه احتمال افزایش بارندگی‌ها تا فردا نیز وجود دارد، افزود: از شب گذشته ۱۱ تیم ۲۲ نفره که در شهرداری‌های نواحی بندرعباس از قبل تشکیل و ساماندهی شده بود، مشغول فعالیت هستند.

مدیر بحران شهرداری بندرعباس با اظهار اینکه علاوه بر این افراد، تعداد ۱۵ تیم سازماندهی‌شده در سازمان‌ها نیز در عملیات‌های مختلف به منظور بازگرداندن بخش‌های مختلف به حالت عادی، مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: ۱۵ تیم هرس درختان نیز در سطح شهر مشغول فعالیت هستند تا شکستگی‌های احتمالی درختان را سازماندهی کنند.

حیدری‌پوری همچنین از نجات جان یک نفر در طوفان شب گذشته خبر داد و گفت: تنها مشکل بزرگی که شب قبل در شهر بوجود آمد، طغیان دریا و سرازیر شدن آب دریا در بلوار طالقانی بود که منجر به مسدود شدن این محور شد، اما شب گذشته تا صبح امروز با تلاش نیروهای آموزش دیده شهرداری آبگرفتگی آن رفع شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.