اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

۷٩٧٧ واحد تولیدی توانسته‌اند از نظام بانکی تسهیلات دریافت کنند

محمد باقر نوبخت در نشست هفتگی خود گفت: با مجموعه اقدامات دولت ۷٩٧٧ واحد تولیدی توانسته‌اند ۶۰۰۰ و ۵٧ میلیارد تومان برای فعالیت از نظام بانکی تسهیلات دریافت کنند.

باز خبر,به گزارش ایسنا، سخنگوی دولت در این نشست که به سئوالات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خبرنگاران پاسخ می‌داد گفت: همچنین ١١ هزار و ٨٠٠ میلیارد تومان برای وام‌های عمرانی تخصیص داده شده است.

وی افزود: مجوز پرداخت بدهی‌های دولت به بانکها، بازنشستگان، فرهنگیان، کارگران و پیمانکاران، در حدود ۴٨ هزار میلیارد تومان از مجلس گرفته شده و آیین نامه پرداخت آن نیز فردا در هیات دولت بررسی می‌شود.

نوبخت درخصوص سفر رییس جمهور به آلمان و تعیین شروطی از سوی آلمان برای انجام این سفر گفت: هنوز چیزی قطعی نشده است. برای سفرهای خارجی رییس جمهور هیچ پیش شرطی از سوی طرف‌های مقابل پذیرفته نیست و آلمان هم در منزلتی نیست که شروطی تعیین کند.

سخنگوی دولت درباره تحریم‌های داخلی به بهانه FATF گفت: تحریم‌های اشخاص و نهادهای داخلی را به رسمیت نمی‌شماریم و در داخل آن را اجرا نمی‌کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *