چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

تاکید بر شفاف سازی عملکرد حوزه راه و شهرسازی

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان بر شفاف سازی عملکرد این حوزه تاکید کرد.

بازخبر / غلامحسین شیری در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران ضمن قدردانی از همکاری رسانه‌ها و توجه به برنامه‌های راه و شهرسازی خاطرنشان کرد، بنده دلیلی برای عدم اطلاع رسانی عملکرد حوزه راه و شهرسازی نمی‌بینم و به همه مدیران مجموعه تاکید کرده‌ام در این زمینه شفاف عمل کنند.

وی ادامه داد، در هر مجموعه نقاط ضعف و قوت زیادی وجود دارد و این دلیلی نمی‌شود که ما چشم‌هایمان را ببندیم و مردم را از وضعیت آگاه نکنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با بیان اینکه برخی همه چیز را منفی و برخی آن را مثبت می‌بینند، گفت: توصیه من این است که همه چیز منطقی دیده شود.

وی افزود: وقتی همه جنبه‌های منفی اطلاع رسانی شود و بخش مثبت عملکرد را نگاه نکنیم بذر ناامیدی در جامعه کاشته می‌شود که لازم است در کنار نقد، عملکرد مثبت نیز به اطلاع مردم هم برسد.

شیری با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در اداره کل راه و شهرسازی ادامه داد، این مسئله در نگاه ما بسیار مهم است و باید در عمل آن را ثابت کنیم از این رو تمامی مجموعه راه و شهرسازی موظف شده‌اند درخواست مراجعه کنندگان چه مثبت و چه منفی را با ذکر دلیل حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پاسخ دهند.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان همچنین از رسانه‌ها خواست تا مراقبت از تابلوهای جاده‌ای را در بین مردم فرهنگسازی کنند چرا که مراقبت و جلوگیری از تخریب آن بر افزایش ایمنی جاده‌ها می‌افزاید.

وی در ادامه به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: در این سفر آخوندی از پروژه‌های در دست احداث حوزه وزرات راه و شهرسازی در استان هرمزگان بازدید و چند پروژه بزرگ را نیز مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *