چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب
توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان صورت گرفت

معرفی دستگاه‌های اجرایی برتر هرمزگان در جشنواره شهید رجایی

رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان، دستگاه‌های اجرایی برتر استان را در جشنواره شهید رجایی معرفی کرد.

بازخبر،صالح دریانورد عصر امروز در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان ضمن تبریک هفته دولت با اشاره به نحوه ارزیابی دستگاه‌های اجرایی استان برای جشنواره شهید رجایی، اظهار داشت: ارزیابی موجود دارای فرآیندهایی بوده است که بر محور افزایش بهره‌وری استوار بوده و هست.

وی افزود: یکی از اهداف و محور کار دولت افزایش بهره‌وری است که ازریابی عملکرد یکی از اهرم‌های قابل دسترس در این راستاست.

رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان با بیان اینکه دقت و حساسیت و راستی آزمایی لازم در این ارزیابی صورت گرفته است، یادآور شد: شرایط دستگاه‌های اجرایی در شاخص‌های عمومی  و اختصاصی از وضعیت مناسبی برخوردار است کما اینکه ارزیابی ما از دستگاه‌های اجرایی گویای این است که تمامی دستگاه‌ها معدل خوبی در ارزیابی‌ها دارند.

وی با بیان اینکه برای جشنواره شهید رجایی ۴۸ دستگاه مورد ارزیابی قرار گرفته است، گفت: محور کار جشنواره شاخص‌های عمومی و اختصاصی قرار داده شد که سه دستگاه از بین شاخص‌های عمومی، سه دستگاه در شاخص‌های اختصاصی و سه دستگاه نیز موفق شدند در هر دو حوزه رتبه برتر را کسب کنند.

دریانورد گفت: حوزه‌های نماز، خدمت به ایثارگران و جانبازان و شاخص‌های تک محوره نیز از دیگر محورهایی بوده است که طبق آن چندین دستگاه موفق تر شناسایی و انتخاب شده‌اند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان با اعلام دستگاه ها و نفرات برتر نوزدهمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان، تصریح کرد: در شاخص‌های عمومی و اختصاصی اداره‌کل صنعت معدن و تجارت، شرکت آب و فاضلاب شهری و اداره‌کل تامین اجتماعی، در شاخص‌های اختصاصی شرکت برق منطقه‌ای، اداره‌کل انتقال خون و شرکت آب و فاضلاب روستایی و در شاخص‌های عمومی اداره‌کل منابع طبیعی، اداره‌کل نوسازی مدارس و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارای بهترین عملکرد در ارزیابی صورت گرفته بودند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه ترویج فرهنگ نماز، سازمان جهاد کشاورزی، فرمانداری بندرعباس و کمیته امداد امام خمینی و در حوزه بیشترین تعامل با مدیریت عالی استان و دستگاه‌های اجرایی، اداره‌کل فرودگاه‌های استان، دانشگاه هرمزگان، حوزه نظارت گمرکات و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس حائز رتبه‌های برتر شدند.

دریانورد با اشاره به فرمانداران و بخشداران برتر استان هرمزگان، بیان داشت: محمد رادمهر فرماندار پارسیان، اسماعیل پاسلار فرماندار بندرلنگه و علی سالاری فرماندار جاسک و همچنین ابراهیم لطف‌الهی بخشدار گافر و پارامون، محمد سالاری‌پور بخشدار احمدی و میرهاشم خواستار بخشدار مرکزی قشم به‌عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان اضافه کرد: روزنامه صبح ساحل، ماهنامه تجارت جنوب، نشریه آوای خلیج فارس و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس به‌عنوان رسانه‌های برتر و همچنین در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی اداره‌کل زندان‌ها، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره‌کل ورزش و جوانان به عنوان برتر انتخاب شدند.

وی عنوان کرد: در بخش ارائه خدمات به ایثارگران، پالایشگاه نفت بندرعباس، شرکت توزیع برق و فرمانداری بندرعباس و در زمینه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بانک کشاورزی، اداره‌کل شیلات، سازمان جهاد کشاورزی، کمیته امداد امام خمینی، کشتی‌سازی فراساحل، حوزه نظارت گمرکات و اداره‌کل استاندارد رتبه‌های برتر را کسب کردند.

دریانورد خاطرنشان کرد: در حوزه ارائه خدمات‌محوری نیز شرکت توزیع برق، اداره‌کل دامپزشکی، اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌ها، اداره‌کل راه آهن و اداره‌کل ثبت اسناد برترین دستگاه‌های اجرایی شدند.

منبع : فارس

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *