مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

چرا کودتا؟

بدون شک وقوع کودتای نافرجام جمعه شب در ترکیه همه سیاست مدارن، کارشناسان و دنبال کنندگان اخبار بین الملل و منطقه را متعجب کرد. شکل گیری این کودتا سئوالات فراوانی را در رابطه با چرایی این رخداد و نیز پیامدهای احتمالی آن در میان افکار عمومی جامعه طرح کرد. در همین راستا «تابناک» بر آن […]

بدون شک وقوع کودتای نافرجام جمعه شب در ترکیه همه سیاست مدارن، کارشناسان و دنبال کنندگان اخبار بین الملل و منطقه را متعجب کرد. شکل گیری این کودتا سئوالات فراوانی را در رابطه با چرایی این رخداد و نیز پیامدهای احتمالی آن در میان افکار عمومی جامعه طرح کرد.

در همین راستا «تابناک» بر آن شد تا برخی از کلیدی ترین سئوال های مرتبط با پیشامدها و پیامدهای این جریان را با «دکتر یدالله کریمی پور» عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی تهران با درجه استاد تمامی که همچنین  بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی در زمینه جغرافیای سیاسی و ژئوپلیتیک دارد، مطرح کند.
کتاب های مقدمه ای بر ایران و همسایگان، مقدمه ای برتقسیمات کشوری ایران و جغرافیا نخست در خدمت صلح از جمله آثار ایشان می باشد.
پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *