اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
معاون استاندار هرمزگان خبرداد:

راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس-خصب در آینده ای نزدیک

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم بین بندرعباس و خصب در آینده نزدیک خبر داد.

بازخبر،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم بین بندرعباس و خصب در آینده نزدیک خبر داد.

علی رئوفی در نشست مشترک مدیران دو استان هرمزگان و مسندام عمان در خصوص تعاملات بین‌المللی ایران و عمان، اظهار کرد: کشور عمان همواره در معادلات بین‌المللی یکی از بهترین کشورهای دوست و همراه با ایران در منطقه بوده و باید سطح تعاملات دیپلماتیک و تجاری ایران و عمان بیش از این ارتقاء یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: استانداری هرمزگان آمادگی هرگونه همکاری برای ارتقاء شاخص‌های همکاری بین دو استان مسندام عمان و هرمزگان ایران را با توجه به تأکیدات ویژه استاندار هرمزگان دارد و با آغوشی باز از تجار و فعالان اقتصادی این کشور استقبال می‌کند.

رئوفی به اهمیت راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس – خصب اشاره کرد و افزود: راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس – خصب تأثیر بسزایی در افزایش تعاملات بین دو استان مسندام عمان و هرمزگان ایران درزمینهٔ صادرات ، واردات و مسافرت‌های دریایی بین دو کشور ایران و عمان دارد.

رئیس گروه همکاری‌های مشترک استان مسندام عمان و هرمزگان ایران خاطرنشان کرد: خط کشتیرانی بندرعباس – خصب در ۲۵ شهریورماه به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی خواهد شد و پس از آماده شدن شرایط کامل راه‌اندازی این خط کشتیرانی به‌صورت رسمی با حضور مقامات ارشد دو کشور ایران و عمان و استان‌های مسندام و هرمزگان راه‌اندازی می‌شود.

رئوفی در پایان گفت: هیچ مانعی در مسیر راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس – خصب وجود ندارد و استانداری هرمزگان با توجه به تأکیدات دکتر جادری استاندار هرمزگان از راه‌اندازی این خط کشتیرانی به‌صورت ویژه حمایت می‌کند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *