مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
‌باید از دولت حمایت کنیم چرا که این مهم امری واجب است

امام جمعه اهل سنت بندرعباس: در جامعه اسلامی شیعه و سنی با یکدیگر برادرند

امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: در جامعه اسلامی شیعه و سنی با یکدیگر برادرند و احترام به مقدسات یکدیگر باعث تحکیم وحدت در جامعه و تعمیق برادری بین پیروان این دو مذهب شده است.

بازخبر،سیدعبدالباعث قتالی ظهر امروز در خطبه‌های اهل سنت شهرستان اظهارداشت: گاهی برخی مسائل مطرح شده در رسانه‌ها باعث ایجاد کدورت در بخش‌هایی از جامعه به ویژه اهل سنت می‌شود.

وی بیان‌داشت: خوشبختانه با هوشیاری مسئولان، به ویژه نمایندگان مجلس که مکاتباتی در این خصوص با صدا و سیما داشته اند موضوع حل شده و صدا و سیما نیز کتبا از نمایندگان مجلس خصوصا نمایندگان اهل سنت در مجلس عذرخواهی کرده است.

خطیب جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: در استان هرمزگان نیز تعامل بین نمایندگان مجلس و اهل سنت  خوب و مطلوب بوده و جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

وی ابرازداشت: در جامعه اسلامی شیعه و سنی با یکدیگر برادرند و احترام به مقدسات یکدیگر باعث تحکیم وحدت در جامعه و تعمیق برادری بین پیروان این دو مذهب شده است.

شیخ عبدالباعث قتالی ادامه داد: حقوق اهل سنت در قانون اساسی مشخص بوده و این رسالت همه مسئولان است که به حقوق اهل سنت احترام بگذارند تا جامعه هرگز احساس تبعیض و دوگانگی نکند.

وی با اشاره به هفته دولت بیان‌کرد: به فرموده مقام معظم رهبری باید از دولت حمایت کنیم چرا که این مهم امری واجب است.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: دولت تلاش‌های زیادی را در زمینه  مذاکرات هسته ای و حل مشکلات داخلی  برای کاهش و از بین رفتن دغدغه‌های مردم انجام داده است.

شیخ قتالی ضمن قدردانی از حضور استاندار در نماز جمعه اهل سنت گفت: این حضور نشانه نزدیکی مردم و مسئولان به یکدیگر بوده و ما نیز از تلاش مسئولان در جهت رفع مشکلات و دغدغه های مردم از جمله تامین امنیت تشکر می‌‌کنیم.

وی تامین امنیت در شرایط کنونی را امری ضروری تلقی کرد و ابراز داشت: اهل سنت و تشیع در یک جامعه و در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند بنابراین باید ‌احترام همدیگر را نگه دارند و قدردان وحدت، امنیت و آرامش حاکم بر جامعه باشند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *