چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب
افخمی در مراسم رونمایی از فیلم هیهات:

«هیهات» در اکران عمومی با اقبال مواجه خواهد شد/ پای مجله هتاک به رونمایی ها باز شد/ قدردانی از خانواده شهید همدانی

مراسم رونمایی از فیلم «هیهات» دیشب با حضور اهالی سینما و رسانه و سخنان کارگردانان این فیلم در تالار ایوان شمس برگزار شد.

بازخبر / در ابتدای رونمایی از فیلم «هیهات» کارگردانان فیلم در ایوان شمس به اهالی هنر و رسانه خوش آمد گفتند.

دانش اقباشاوی در ابتدای مراسم گفت: من از طرف عوامل فیلم را به آنها که عاشق بودند و آنها که جنگ رفته اند تقدیم کنم و در ادامه هادی نائیجی نیز گفت: اینجا خیلی ها حق استادی به گردن من دارند و نام بهروز افخمی را بعنوان یکی از اساتیدش اعلام کرد. هادی مقدم دوست نیز از روح الله حجازی که در مراسم حضور نداشت یاد کرد.

سپس هر کدام از کارگردانان در مورد کار و به طور کوتاه صحبت کردند. مقدم دوست گفت فیلم هیهات خودش شروع شد و من سختی در این فیلم احساس نکردم و فیلمی برای امام حسین همه چیزش خودش آماده شد و اقباشاوی گفت: اصولا فیلمسازی در مورد خوبی ها کم شده است و لطف خدا شامل حال ما شد، به برکت سید الشهدا اتفاقات خوبی برای ما درست شد و یک فیلم قصه گوی مذهبی ساخته شد.

شهاب اسفندیاری نیز در ادامه گفت: زمانی که در شورای پروانه نمایش این اثر را دیدم در همان ایام که نشریه ای که نام امام حسین(ع) را دارد بی ادبانه ترین حرف ها را به سینماگران نسبت داده است. این هتک حرمتی که باب شده این خطر هست که اگر دیگرانی که سکوت کرده اند ممکن است فردا اگر حرف متفاوتی زدند این ادبیات و ناسزاها به سراغشان بیاید، بنظرم همه فارغ از گرایشات باید موضع بگیرند. وجه تمایز ما از طالبان همین فرهنگ است.

افخمی نیز گفت: هادی نائیجی یکی از کارگردانان این فیلم، مشاور من در فیلم «فرزند صبح» بوده است و علاقمند به ملاصدرا بود، دانش اقباشاوی نیز الان برای یکی از فیلم های در حال ساختم مشاور است و قرار است بازیگردانی را انجام دهد چرا که علاقمند به جنگ است. اپیزود هادی مقدم دوست در این چهار اپیزود خوب شده و انتظار نداشتم که با پول کم اینگونه کار را خوب در بیاورد. در مجموع فیلم خوبی است و در اکران نیز تصور میکنم با استقبال خوبی مواجه شود.

در این بخش از مراسم احسان محمد حسنی، چمران و حسین فرحبخش روی سن رفتند و از خانواده شهید همدانی قدردانی شد و پس از آن حجت الاسلام شهاب مرادی از شهید همدانی دقایقی سخن گفت و پس از عکس یادگاری اکران فیلم«هیهات» آغاز شد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *