فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی

ما هرگز «موسوی» و «کروبی» را نمی‌بخشیم/ اگر سران فتنه نبودند آتش کهریزک هم روشن نمی‌شد

پدر و برادر شهید ذوالعلی با اشاره به اقدامات فتنه‌گرانه خاتمی در سال ۸۸ تاکید کردند: فتنه‌گران وقیح شده‌اند و ادعا می‌کنند که سران فتنه باید از حصر دربیایند و به قدرت بازگردند درحالی که آنها مدیون مردم‌اند و ما آنها را نخواهیم بخشید.

 باز خبر,امیرحسین ذوالعلی برادر شهید امیرحسام ذوالعلی که در فتنه سال ۸۸ بدست فتنه‌گران به شهادت رسید در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهار داشت: ما  هرگز سران فتنه را نمی‌بخشیم و خون شهدای ما با عذرخواهی جبران نخواهد شد و سران فتنه قطعا باید محاکمه شوند.

ذوالعلی با اشاره به مشکلات جانبازان فتنه ۸۸ و هزینه دادن مردم در سال ۸۸ گفت: با وجود خسارت‌هایی که فتنه‌گران به کشور زدند چطور سران فتنه باید تطهیر شوند؛ ما هرگز از سران فتنه نخواهیم گذشت.

برادر شهید ذوالعلی ادامه داد: آقایانی که امروز طلبکار شده‌اند و تازه می‌گویند ما نمی‌بخشیم به این سوال پاسخ دهند که چه کسی اول آتش فتنه را روشن کرد، اگر آتش فتنه روشن نمی‌شد کسی هم به کهریزک نمی‌رفت و غائله کهریزک هم در کار نبود، تا زمانی که فتنه‌گران هتاکی نکرده بودند بسیج با آنها برخورد نداشت اما پس از پاره کردن عکس امام و راه‌انداختن غائله در عاشورای ۸۸، خون بسیجی و غیر بسیجی به جوش آمد.

*متاسفانه برخی دولتمردان از فتنه‌گران حمایت می‌کنند

وی تصریح کرد: زمانی که فتنه‌گران به دستگاه امام حسین (ع) توهین کردند همه امام حسینی‌ها به میدان آمدند و از اهل بیت دفاع کردند، بنابراین سران فتنه باید بخاطر اقدامات‌شان در سال ۸۸ محاکمه شوند اما متاسفانه خیلی از این آقایان دولتمرد از فتنه‌گران طرفداری می‌کنند.

*فتنه‌گران وقیح شده‌اند

ذوالعلی با اشاره به اقدامات فتنه‌گرانه خاتمی، با طرح این سوال که امروز خاتمی کجاست تاکید کرد: فتنه‌گران وقیح شده‌اند و ادعا می‌کنند که سران فتنه باید از حصر دربیایند و به قدرت بازگردند در حالی که آنها مدیون ۸۰ میلیون ایرانی هستند و مردم تاوان اقدامات آنها را دادند.

این برادر شهید با اشاره به روحیه برادرش در مواجه با فتنه‌گران گفت: برادر من می‌گفت نباید این افرادی را که به خیابان آمدند، بزنید چون آنها فریب خورده‌اند و این درحالی بود که فتنه‌گران بر سر پدر جانبازم ریخته بودند و او را می‌زدند؛‌ بنابراین موسوی و کروبی چگونه می‌خواهند پاسخ خانواده شهدای فتنه را بدهند.

*هرگز سران فتنه را نمی‌بخشیم

وی تاکید کرد: ما از سران فتنه نمی‌گذریم و هرگز آنها را نخواهیم بخشید.

۱۳۹۵۰۶۲۵۰۰۰۲۰۲_photol

همچنین عباس ذوالعلی پدر شهید امیرحسام ذوالعلی در بخش دیگری از این گفت‌وگو تصریح کرد: سران فتنه چه اقدامی کرده‌اند که ما باید آنها را ببخشیم، آنها حتی یک عذرخواهی هم از مردم نکردند و به همه مردم ایران مدیون هستند اما متاسفانه می‌بینیم که امروز طلبکار هم شده‌اند.

پدر شهید ذوالعلی تاکید کرد: ما در مقابل سران فتنه نه از حقمان می‌گذریم و نه آنها را می‌بخشیم در حالی که برخی آقایان دولتی کار را رها کرده‌اند و می‌گویند سران فتنه باید از حصر دربیایند و این خیلی دردآور است. چرا که آنها رئیس جمهور همه مردم ایران و نه یک قشر خاص هستند.

* دل ما فقط به رهبر انقلاب گرم است

وی با تاکید بر اینکه باید برای حفظ انقلاب خون داد، تصریح کرد: برخی صحبت‌های رئیس جمهور برای یک قشر خاص است تا بتوانند در انتخابات ۹۶ رای بیاورند و به همین دلیل یکطرفه صحبت می‌کنند.

پدر شهید ذوالعلی در پایان خاطرنشان کرد: چه مشکلات مالی برای ما باشد یا نباشد هیچکدام مهم نیست بلکه برای ما مهم حفظ اصول و دین است و دل ما فقط به رهبر انقلاب گرم است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

1 نظر برای “ما هرگز «موسوی» و «کروبی» را نمی‌بخشیم/ اگر سران فتنه نبودند آتش کهریزک هم روشن نمی‌شد”

  1. سرباز گفت:

    سلام آقا پسرشما زمینه اغتشاش داشته چه حرفیه مگرما پسرنداشتیم خداراشکر مشکلی هم نداشته

    پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *