مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

دوران جدید تحریم از راه می‌رسد

اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد دولت امریکا پس از انتخابات ریاست جمهوری این کشور قصد تشدید تحریم ها علیه ایران را دارد.

 باز خبر,به نقل از مشرق، مهدی محمدی در آخرین پست خود در کانال تلگرامی‌اش درباره برنامه دولت آمریکا برای تشدید فشارها بر ایران نوشت:

اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد دولت امریکا پس از انتخابات ریاست جمهوری این کشور قصد تشدید تحریم ها علیه ایران را دارد. این تحریم ها اوایل زمستان به بهانه تمدید قانون ISA و مهم تر از آن، با تمرکز بر برنامه های موشکی و منطقه ای ایران اعمال خواهد شد.

سازمان هدف همچنان “سپاه” است. دولت امریکا قصد دارد دو “خط تلاش” موازی را همزمان پیش ببرد. ایجاد گشایش برای بخش خصوصی سکولار همزمان با افزایش تحریم ها علیه سپاه و نهادهای انقلابی به این امید که این تحریم ها به تدریج در ایران “درونی سازی” شود. نتیجه همه این اقدامات البته بناست در انتخابات ٩۶ ظاهر شود جایی که امریکا می خواهد به حسن روحانی کمک کند تا مسئولیت وضع موجود معیشت مردم و اقتصاد کشور را نپذیرد.

ملت ایران یک بار دیگر به خاطر غربگرایان تحریم خواهد شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *