چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

به صف کردن جوانان تندرو اصولگرا برای حمله به حسن روحانی

اصولگرایان برای سخنرانی‌های سیاسی خود به سراغ چند چهره‌ جوان رفته‌اند. عموم چهره‌های سال‌خوره اصولگرا در دهه هشتاد آلوده حمایت از تخلفات دولت شدند و این روزها دیگر کلامشان نفوذی ندارد.

یاز خبر,ایلنا نوشت:اصولگرایان برای سخنرانی‌های سیاسی خود به سراغ چند چهره‌ جوان رفته‌اند. عموم چهره‌های سال‌خوره اصولگرا در دهه هشتاد آلوده حمایت از تخلفات دولت شدند و این روزها دیگر کلامشان نفوذی ندارد.

در روزهایی‌که دولتمردان تلاش دارند در آخرین‌ ماه‌های دولت اول، طرح‌های نیمه‌تمام را به پایان برسانند و وعده‌های بر زمین‌مانده را عملی کنند، منتقدان روحانی منسجم شده‌اند و از طرفداران خود می‌خواهند برای هماهنگی دعوت سخنرانی با هسته مرکزی در تهران هماهنگ باشند تا اگر دستوری رسید و دود سفیدی از اردوگاه اصولگرایی بلند شد، نامزد اصولگرایان را معرفی کنند.

اصولگرایان و فضای مجازی

اصولگرایان که با راه‌اندازی چند ده سایت بزرگ خبری کاملا نبض فضای مجازی را در دست داشتند، قصد دارند در فضای حقیقی با فضای مجازی روحانی مقابله کنند؛ به‌خصوص این‌که انتخابات قبل از ماه رمضان برگزار خواهد شد و تنها فرصت باقی‌مانده در ماه‌های محرم و صفر است.

چهره‌های جوان وارد می‌شوند …

اما اصولگرایان برای سخنرانی‌های سیاسی خود به سراغ چند چهره‌ جوان رفته‌اند. عموم چهره‌های سال‌خوره اصولگرا در دهه هشتاد آلوده حمایت از تخلفات دولت شدند و این روزها دیگر کلامشان نفوذی ندارد.

رهبر سخنرانان وحید یامین‌پور مجری صداوسیما و محمدحسن روزی‌طلب دبیرسیاسی سابق روزنامه ایران هستند که به سایر سخنرانان خط‌دهی می‌کنند.

محمد ایمانی ستون‌نویس روزنامه کیهان و خبرگزاری تسنیم -که از بودجه بیت‌المال ارتزاق می‌کنند- از چهره‌های تندرو و به‌شدت مخالف دولت است. ایمانی اخیرا انتقادهایی به احمدی‌نژاد داشته و نسبت به حضور او در انتخابات خوشبین نیست.

تقی دژاکام دیگر نویسنده کیهان هم از جمله سفیران اصولگرا برای یک‌دوره‌ای کردن دولت روحانی است. دژاکام به جز کیهان سابقه کار در خبرگزاری فارس را دارد. از میان چهره‌های پرورش‌یافته در رسانه‌های اصولگرا، یاسر جبراییلی و محمد ودود حیدری نیز از مهمانان سفرهای استانی اصولگرایان خواهد بود.

کمیل نقی‌پور دبیر سیاسی رمز عبور و روزنامه وطن‌امروز نیز از جمله سخنرانان آماده اعزام اصولگرایان است. نقی‌پور از جمله سخنرانانی است که بعد از ماجراهای مشایی با احمدی‌نژاد ماند و در رسانه‌های حامی او قلم‌فرسایی کرد. علی نادری سردبیر رجانیوز نیز جزو جماعت سخنرانان اصولگراست.

مهدی اقراریان رییس سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نیز که در انتخابات مجلس دهم نامزد شده بود اما در نهایت به نفع ائتلاف اصولگرایان انصراف داده بود یکی دیگر از چهره‌های اصولگراست که بناست برای سخنرانی به این‌سو و آن‌سو برود.

محمدمهدی تهرانی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و امیرحسین ثابتی از بسیج دانشگاه تهران نیز از جمله افرادی هستند که برای سخنرانی دعوت به همکاری شده‌اند.

اصولگرایان که روزگاری به اصلاح‌طلبان می‌تاختند که به‌دنبال حذف روحانیت از مساجد هستند، در دوران جدید فعالیت خود جوانان تندروی پرورش‌یافته در مکتب «مداحان» را به روحانیون پرورش‌یافته در حوزه‌های علمیه ترجیح می‌دهند اما اصلاح‌طلبان با گرد آمدن زیر پرچم سید محمد خاتمی و حسن روحانی و آیت‌الله هاشمی و سید حسن خمینی ارتباط بیشتری با نهاد حوزه دارند تا اصولگرایانی‌که زیر پرچم قالیباف، لاریجانی و احمدی‌نژاد و حدادعادل و جلیلی برنامه‌های خود را پیش می‌برند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)

1 نظر برای “به صف کردن جوانان تندرو اصولگرا برای حمله به حسن روحانی”

  1. ناشناس گفت:

    حکومت که دست اصلاح طلبهاست و حتی به رئیس دولت قبل در صدا وسما اجازه نمیدند از دولتش دفاع کند تا مردم قضاوت کنند پس از چی میترسید .یادتون باشه دولتی که با سخنرانی یا خط دهی چند جوان متزلزل بشه حتما ریشه نداره پس چرا میترسید

    پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *