اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

آمدن مردان قورباغه‌ای به ایران

خبری که از رادیو ایران درباره آمدن مردان قورباغه‌ای به ایران منتشر شد روز ۲۴ شهریور سال ۱۳۳۶ نقل تمام محافل و کوچه و بازار بود و عده‌ای که «مردان قورباغه‌ای» را می‌شناختند برای آنان که نمی‌شناختند توضیح می‌دادند.

 باز خبر,به گزارش دنیای اقتصاد، «مردان قورباغه‌ای» نخستین گروه بیست نفری زمین‌شناسان ایتالیایی بودند که قصد انجام چند عملیات اکتشافی در گوشه و کنار کشور را داشتند. مطبوعات نیز در این باره نوشتند: «اعضای ۴ نفره هیات‌مدیره و شرکت ایتالیایی «نفت سبریت» این هفته به وطن خود بازمی‌گردند تا به اتفاق اعضای ایرانی هیات‌مدیره، ترتیبات تاسیس دفتر شرکت را داده و مقدمات ورود اولین دسته زمین‌شناسان ایتالیایی به ایران را فراهم کنند که در بین آنها چند مرد قورباغه‌ای هم وجود دارند.

این «مردان قورباغه‌ای» در زیر آب‌های ساحل ایران به اکتشاف و انجام عملیات شناسایی خواهند پرداخت. این گروه از زمین‌شناسان در نظر دارند که عملیات خود را در سه منطقه‌ای که در قرارداد نفت ذکر شده است در یک موقع شروع کنند، ولی ممکن است در ناحیه فلات قاره زودتر از دو منطقه واقع شده در خشکی کار آنها شروع شود!»

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *