مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

رفع تصرف از هفت هکتار زمین ملی در شرق هرمزگان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت’ هفت هکتار زمین ملی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال درروستای کریان شهرستان میناب رفع تصرف شد.

باز خبر, امید ذاکری  اظهار داشت: افراد سود جو در حاشیه زمین کشاورزی خود اقدام به احداث بند و بندسارکرده که ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی میناب درجریان گشت زنی های خود با مشاهده تخلف ، آن را به مراجع قضایی گزارش و با دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی زمین های تصرف شده از دست متصرفان خارج شد.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر برخورد با پدیده تخریب و زمین خواری ، تصریح کرد: منابع طبیعی هرمزگان هرگونه تخریب و تصرف ملی را از طریق کارشناسان خود پیگیری و با این موارد از طریق مجاری قانونی به صورت جدی برخورد می کند.
مدیرکل منابع طیعی هرمزگان خاطرنشان کرد: یگان حفاظت منابع طبیعی استان برای جلوگیری از هرگونه تخلف و تصرف به زمین ملی حتی در روزهای تعطیل نیز از آماده باش کامل برخوردار است.
وی بیان داشت: اداره های منابع طبیعی و آبخیزداری در شهرستان های هرمزگان به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه اخبار در مورد تخریب، تصرف و آتش سوزی از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ می باشند.
در چهار ماه نخست امسال ، ۲۳۷ هکتار از اراضی ملی در استان هرمزگان رفع تصرف شد.
شهرستان میناب در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده و دومین شهر بزرگ این استان پس از مرکز می باشد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *