مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
رئیس اتحادیه پیچ و مهره‌فروشان استان تهران خبر داد

تعطیلی بیش از ۹۰ کارخانه تولید پیچ و مهره در کشور/ پیچ و مهره‌های خارجی از چین و تایوان وارد می‌شود

رئیس اتحادیه پیچ و مهره‌فروشان استان تهران از تعطیلی بیش از ۹۰ کارخانه تولید پیچ و مهره در کشور خبر داد و گفت: پیچ و مهره‌های خارجی از چین و تایوان وارد می‌شود.

بازخبر / نورالدین مهری در مورد وضع بازار پیچ و مهره اظهار داشت: صنف پیچ و مهره با واژه قاچاق کالا ملموس نیست و در این صنف، قاچاق نداریم.

وی با اشاره به اینکه مرزهای ایران دروازه ورود ۷۰ درصد پیچ و مهره خارجی است، تصریح کرد: عمده پیچ و مهره‌های وارداتی از کشورهای چین و تایوان در بازار ایران عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه پیچ و مهره‌فروشان استان تهران با بیان اینکه ویروس تعطیلی کارخانه‌ها به بدنه صنف پیچ و مهره هم سرایت کرده است، از تعطیلی بیش از ۹۰ کارخانه تولید پیچ و مهره در داخل کشور خبر داد.

وی افزود: ۱۱۷ کارخانه تولید پیچ و مهره در گذشته فعالیت داشتند که اکنون شمار فعالان این بخش به ۲۵ کارخانه رسیده است که تنها با ۴۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کنند.

مهری با تأکید بر اینکه نیاز به حمایت‌های ویژه دولتی داریم، اضافه کرد: اگر دولت حمایت‌های ویژه‌ای از صنف پیچ و مهره داشته باشد و کارخانه‌های نیمه فعال ما را فعال و تعطیل را دوباره احیا کند، با ظرفیت غنی داخلی، میزان واردات را به ۳۰ درصد می‌رسانیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *