اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد

خطای بزرگ تیم تشریفات هاشمی رفسنجانی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از مدعوین و میهمانان برنامه بازدیدش از پارک علم فناوری خراسان بخاطر انتظار فراتر از برنامه مقر برای استماع سخنانش، عذرخواهی کرد.

بازخبر ،رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از مدعوین و میهمانان برنامه بازدیدش از پارک علم فناوری خراسان بخاطر انتظار فراتر از برنامه مقر برای استماع سخنانش، عذرخواهی کرد.

به گزارش ایرنا آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی روز جمعه ۱۹ شهریور در ادامه برنامه های سفر سه روزه اش به مشهد از پارک علم و فناوری خراسان در مشهد بازدید کرد.
به گزارش ایرنا، طبق اعلام برنامه قبلی مقرر بود رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ساعت ۱۰ صبح در پارک علم و فناوری خراسان حضور یابد و علاوه بر بازدید از برخی شرکتها و دستاوردهای آنان، در جمع محققان و اندیشمندان به ایراد سخنرانی بپردازد اما این برنامه با ساعاتی تاخیر آغاز شد.
آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از حضور در این جمع گفت: به من گفته بودند قرار است فقط بازدیدی کوتاه از پارک علم و فناوری انجام شود و هیچگونه توضیحاتی نیز ارائه نشده بود.
وی افزود: پس از نزدیک شدن به پارک علم و فناوری اطلاع دادند میهمانان بسیار زیادی نیز منتظر شما هستند و من به همین دلیل از شما عزیزان عذرخواهی می کنم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت گفت: در تمام عمرم با چنین مساله ای روبه رو نشده بودم و این نخستین خطای بزرگی است که توسط تیم تشریفات رخ داده است.
پسندیدم(8)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *