چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟

قاسمی : افزایش حضور سرمایه‌گذارن خارجی پس از برجام در هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با بیان اینکه حضور سرمایه گذاران هندی، گسترش روابط تجاری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان را نشان می‌هد گفت: افزایش حضور سرمایه گذاران خارجی پس از برجام در استان هرمزگان، اهمیت این استان را دو چندان کرده است.

بازخبر ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با  بیان اینکه حضور سرمایه گذاران هندی، گسترش روابط تجاری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان را نشان می‌هد گفت: افزایش حضور سرمایه گذاران خارجی پس از برجام در استان هرمزگان، اهمیت این استان را دو چندان کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، خلیل قاسمی در نشست تخصصی بررسی روابط تجاری سازمان با سفیر بازرگانی ایران در هند و سرمایه گذاران هندی، افزود: با انجام کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی تیم کارشناسی سازمان در بخش معدن، سرمایه گذاران هندی در زمان کوتاهی می توانند کار خود را آغاز کنند.

وی ادامه داد: برای شناسایی امکانات و جمع بندی بخشهایی که مرتبط با سرمایه گذاری است، جلسات متعددی برگزار گردید که بزودی شاهد موفقیت‌هایی در این زمینه خواهیم بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ادامه به بخش توسعه تجارت اشاره کرد و گفت: با رایزنی های انجام شده در این بخش با سفیر بازرگانی ایران در هند، در صدد هستیم در این بخش فعالیتهای چشمگیری داشته باشیم که اولین گام اعزام هیات تجاری به کشور هندوستان خواهد بود.

وی افزود: مجاورت با کشورهای همسایه، دارا بودن بزرگترین اسکله صادراتی و وارداتی کشور، دسترسی آسان به خطوط ریلی، زمینی و هوایی و برخورداری از محورهای مواصلاتی از دیگر ویژگی‌های هرمزگان برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: امسال دو هیات تجاری به کشور هندوستان و عمان جهت توسعه تجارت این استان اعزام خواهند شد

پسندیدم(6)نپسندیدم(1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *