مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

نخستین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری در قشم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه برگزاری اولین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری در قشم با همکاری هیات دوچرخه‌سواری شهرستان قشم به‌مناسبت هفته گردشگری، خبر داد.

 بازخبر به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم، عبدالجواد کمالی با اشاره به برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری در قشم اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری در قشم بر اساس شعار جهانی امسال گردشگری (گردشگری برای همه) روز جمعه ۹ مهرماه در مسیر هفت کیلومتری با هدف ارتقای سطح سلامت و شادی و نشاط جوانان در دو رده سنی ۲۰ و ۲۰+ سال در شهر قشم برگزار می‌شود.

وی افزود: دوچرخه‌سوارانی که تا سوم مهر ماه نسبت به ثبت نام خود در هیأت دوچرخه‌سواری شهرستان قشم اقدام کنند می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند و از حضور رکاب‌زنان ثبت نام نشده نیز جلوگیری خواهد شد.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد، نخستین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری در قشم از محل قلعه تاریخی قشم شروع می‌شود و با گذر از مسیر هتل ژئوپارک، میدان آزادی، میدان سعدی، میدان شهدای گمنام، میدان حافظ، بلوار مشاهیر و در نهایت در پارک زیتون شهر قشم به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه به نفرات اول تا سوم هر دو رده سنی و همچنین ۱۰ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد، گفت: برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت هفته گردشگری (ششم تا ۱۳ مهر ماه) در قشم از جمله دوچرخه‌سواری، غارنوردی و چندین مسابقه حوزه دریایی با هدف کمک به ارتقای سطح سلامت مردم تدارک دیده شده است.

کمالی ادامه داد: برای مسابقات حوزه دریایی با هیأت قایقرانی استان هرمزگان مذاکراتی انجام شده تا مسابقات ورزش‌های آبی در سطح استان در جزیره قشم برگزار شود.

وی با اشاره به اهمیت گردشگری و ورزش در حفظ سلامت افراد جامعه، گفت: برنامه‌ریزی برای گردشگری و ورزش نقش مهمی در ارتقای سطح سلامت و روحیه شادی و نشاط مردم به ویژه جوانان به‌عنوان آینده‌سازان کشور دارد و همه ما باید در این حوزه تلاش کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: علاقه‌مندان نخستین دوره دوچرخه‌سواری در قشم می‌توانند از سرتاسر این جزیره با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی و تکمیل فرم در هیأت دوچرخه‌سواری قشم نسبت به ثبت نام در این مسابقات اقدام کنند

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *