مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

موزه شدن سرای «سایه» توسط «خانه شعر سایه»

تشکلی مردم نهاد در رشت برای خرید و حفظ خانه «هوشنگ ابتهاج» در تلاشند.این خبر اولین بار توسط یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت مطرح شده بود.

بازخبر /تشکلی مردم نهاد در رشت برای خرید و حفظ خانه «هوشنگ ابتهاج» در تلاشند.این خبر اولین بار توسط یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت مطرح شده بود.

به گزارش خبرگزاری مرداد  رضا رسولی درباره روند خریداری و حفظ این بنا اظهار کرد: با گردهم آمدن چند فرهیخته و استقبال استاد ابتهاج از تشکیل چنین جمعی، نخستین گام ها برای خرید و حفظ خانه استاد برداشته شده است.

گفتنی است نهادی تحت عنوان «خانه شعر سایه» ثبت شده است. رسولی در این راستا خاطرنشان کرد: این نهاد با حضور نمایندگانی از سوی استاد ابتهاج، خرید و حفظ خانه استاد در رشت و تبدیل آن به فضای موزه ای درباره آثار و متعلقات وی تلاش می کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت در ادامه گفت: مطمئنا نهادهای مردمی با تکیه به سرمایه های اجتماعی قادر خواهند بود که در حوزه های مختلف تأثیرات بسزایی داشته باشند لذا این نهاد نیز با هدایت استاد ابتهاج که برای همه شهروندان رشتی مایه افتخار است، به اهداف بلندی دست می یابد.

وی افزود: شهر رشت در حوزه ادبیات معاصر افراد مطرحی را به کشور معرفی کرده است و  آن ها و آثاری که از خود بر جای می گذارند، کمترین کاری است که می توان برای این بزرگان انجام داد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *