اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
بازیکنان سرخپوشان حق تبلیغات ندارند

جریمه این ۳ پرسپولیسی به دلیل شرکت در تبلیغ یک تولید کننده ورزشی

سه بازیکن پرسپولیس به دلیل اینکه برای یک شرکت ورزشی تبلیغ کرده اند احتمالا با جریمه روبرو خواهند شد.

بازخبر ،خشم اسپانسر پرسپولیسی ها از سه بازیکن این تیم بالا گرفته است، آن هم به دلیل اینکه بدون اجازه آنها برای یک شرکت تولیدی لوازم ورزشی تبلیغ کرده اند.

محسن مسلمان،مهدی طارمی و حسین ماهینی سه بازیکنی هستند که در تبلیغات یک برند توزیع کننده محصولات ورزشی شرکت کرده اند.حضوری که احتمالا برای آنها جریمه هایی را در پی خواهد داشت.

این سه بازیکن که عکس های تبلیغاتی خودشان را در شبکه های مجازی منتشر کرده اند با این کار باعث شده اند تا خشم اسپانسرشان بیش از اندازه شود.به همین دلیل قرار است این سه بازیکن توسط مدیریت باشگاه با جریمه روبرو شوند چون بر اساس اسپانسر پرسپولیس آنها حق تبلیغ برای سایر برندها را ندارند!

این اتفاق در حالی افتاده است که سال قبل هم چند بازیکن در یکی از برنامه های سیما که مربوط به آشپزی بود حاضر شدند.حضوری که جریمه را برای آنها به همراه داشت.اسپانسر باشگاه پرسپولیس همه اختیارات تبلیغاتی مربوط به بازیکنان را در اختیار خودش گرفته و حتی در مقاطعی به آنها اجازه مصاحبه کردن با رسانه ها را نمی دهد.

با این شرایط طارمی،ماهینی و مسلمان باید منتظر جریمه از سوی باشگاه باشند.شاید هم اتفاق دیگری بیفتد و این حاشیه ها با یک تذکر ختم به خیر شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *