چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

بازدید هاشمی رفسنجانی از طرح‌های دانشگاه آزاد و زیارت مقبره شهدای گمنام

هاشمی رفسنجانی در سفر به مشهد از طرح‌های دانشگاه آزاد در مشهد بازدید و به زیارت مقبره شهدای گمنام رفت.

 باز خبر,به گزارش گروه احزاب خبرگزاری فارس، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دومین روز سفر خویش به استان خراسان رضوی، صبح امروز برای بازدید از چند طرح و پروژه علمی، آموزشی و اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به محل این واحد دانشگاهی رفتند که در بدو ورود مورد استقبال جمعی از مسئولان، مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان قرار گرفتند.

هاشمی رفسنجانی، دریادمان شهدا که مقبره پنج شهید گمنام دفاع مقدس است، حضور یافت و با اهدا فاتحه، بر روح بلند این جوانانی که با خون خود، باعث اعتلای کشور شدند، درود فرستاد.

وی در ادامه به همراه دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونین و مدیران کل این دانشگاه، به سمت محل اجرای طرح احداث ساختمان آموزشی تحصیلات تکمیلی و کتابخانه مرکزی رفتند که عملیات اجرایی این طرح مهم آغاز شد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در ادامه حضور در دانشگاه آزاد اسلامی از اولین دفتر پست دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور بازدید و بهره برداری از آن برای کارهای پستی دانشجویان را آغاز کرد که با حضور دکتر نفیسی، مدیر کل پست استان خراسان رضوی، دکتر شیخ الاسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و معاونین ایشان بود.

هاشمی رفسنجانی، در ادامه برای حضور در جلسه با موضوع آزاداندیشی دینی به سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد رفت که خبرهای تکمیلی آن متعاقباً اعلام می شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *