چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

اعضای دو شغله‌ شورای شهر به رأی مردم احترام بگذارند/شورا جای سیاسی بازی نیست

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ دو شغله‌های شورای شهر علاقه دارند شورا را به بازی و بحث‌های سیاسی بکشانند و با طرح بحث‌های واهی و بدون پایه و اساس آن را از کارآمدی بیندازند و سیاسی کنند.

باز خبر,ابوالفضل قناعتی درباره دو شغله‌های شورای شهر تهران اظهار داشت: با توجه به مشغله‌هایی که در فعالیت‌های شهری است و حساسیت‌های ویژه‌ای که سازمان بازرسی کل کشور برای شورای شهر دارد و حتی عضویت در شورا را به عنوان شغل تلقی کرده است و حضور افتخاری اعضا را در فدراسیون‌ها لغو کرده، بنابراین جای توجیه ندارد که یک عضو شورا شغل دیگری را که جزو مشاغل حساس در دولت است، به خاطر جریان فکری و رابطه‌ای که دارد، بپذیرد.

وی افزود: شاغل شدن عضو شورای شهر در مسئولیت دیگری نشان از عدم توجه به رأی مردم و همیطور عدم پاسخگویی به اعتماد مردم است؛ مردم به اعضای شورای شهر اعتماد کرده‌اند و این افراد را به شورا فرستادند، ولی متأسفانه بعضی از اعضا فرصت لازم را در شورا نمی‌گذارند و به شغل‌های دیگر خود می‌پردازند.

قناعتی گفت: دو شغله‌های شورای شهر علاقه دارند شورا را به بازی و بحث‌های سیاسی بکشانند و با مطرح کردن بحث‌های واهی و پوچ و بدون پایه و اساس، شورا را از کارآمدی بیندازند و سیاسی کنند.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: توصیه بنده به چند شغله‌های شورای شهر این است که به خاطر اعتماد مردم دیگر شغل‌ها را کنار بگذارنند و علی‌رغم اینکه در شورا کار سیاسی نکنند؛ خدمت به مردم را سرلوح کار قرار دهند، چرا که تهران با مشکلات متعددی از جمله ترافیک و آلودگی‌های زیست‌محیطی مواجه است.

قناعتی تأکید کرد: بعضی از اعضای شورای شهر علاقه دارند در هر جایی دستی داشته باشند و انتفاعی ببرند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *