اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
چرا مهدی تاج سکوت می‌کند؟

رفتار منفعلانه فدراسیون فوتبال درباره جنجال‌های کادر فنی تیم ملی

برانکو و دستیارانش هم برای حمایت از تیم ملی آمده بودند اما کی‌روش پاسخ تلخی به این حمایت‌ها داد.

بازخبر / تیم ملی در بازی مقابل قطر بازی خوبی انجام نداد. این مساله‌ای است که علیرغم نتیجه به وجود آمده تمام کارشناسان و مربیان فوتبال روی آن اتفاق نظر دارند. تیم ملی در این بازی بیش از این که به خاطر یک بازی فنی و زیبا به پیروزی رسیده باشد بر اساس اشتباه فردی بازیکن حریف صاحب گل اول شد. گل دوم هم به خاطر از هم پاشیدگی تیم ملی قطر به دست آمد تا ایران با وجود تمام اتفاقات خوب و بد این بازی به سه امتیاز بسیار شیرین دست پیدا کند.

سه امتیازی که البته مصاحبه بعد از بازی کی‌روش باعث شد تا شیرینی آن کمی تلخ شود. انتظار می‌رفت کی‌روش که پیش از بازی تیم ملی در مصاحبه‌هایش از همدلی و آشتی و آرامش صحبت کرده بود حالا بعد از بازی پاسخ این همدلی و اتحاد را بدهد اما باز هم اوضاع به منوال همیشه بود. انتقاد و حمله به دشمن فرضی. این بار نوبت برانکو بود تا بعد از بازی تیم ملی مورد انتقادات کی‌روش قرار بگیرد. آن هم حمله‌ای بی‌دلیل و بی‌موقع. حتی برانکو و دستیارانش هم برای حمایت از تیم ملی آمده بودند اما کی‌روش پاسخ تلخی به این حمایت‌ها داد.

حمله کی‌روش به مربی‌های لیگ و یا افراد فوتبالی ایران اتفاق جدیدی نیست اما مساله‌ای که در این میان بیشتر مورد انتقاد است رفتار منفعلانه فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات اخیر و دعواهای کی‌روش است. تاج بعد از حضور در فدراسیون فوتبال وعده داد به نحوی عمل خواهد کرد که کی‌روش را کنترل کند و حاشیه‌ای رخ ندهد اما در تصمیمات اخیر کوچکترین اثری از فدراسیون فوتبال و اقتدار تاج نمی‌بینیم به جز سکوت. او نه به دعواهای اخیر کی‌روش ورود کرده و نه به حاشیه‌های به ‌وجود‌ آمده در بازی ایران و قطر و درگیری‌های عجیب و غریب نیمکت که شاید تبعات سنگینی برای تیم ملی ایران و میزبانی‌اش در مقدماتی جام‌جهانی داشته باشد. فدراسیون همچنان ترجیح می‌دهد در درگیری‌های کی‌روش با افراد داخلی و خارجی خود را پنهان کرده و به حاشیه‌ها ورود نکند تا مجبور نشود علیه سرمربی تیم ملی اقدامی انجام داده و باعث ناراحتی و واکنش منفی او شده و یا تصمیمی بگیرد که مربیان داخلی را مقابل خود ببیند. در حال حاضر از نظر تاج و بقیه فدراسیون‌نشین‌ها سکوت بهترین راه‌حل است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *