مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
مدیرآموزش وپرورش قشم خبر داد:

رتبه نخست کشوری به سوادآموز قشمی رسید

مدیر آموزش وپرورش قشم از کسب مقام نخست کشوری مسابقه انشاء نویسی ” همدلی وهم زبانی” توسط آمنه جَشِن سوادآموز دوره انتقال این شهرستان خبرداد.

بازخبر ، مدیر آموزش وپرورش قشم از کسب مقام نخست کشوری مسابقه انشاء نویسی ” همدلی وهم زبانی” توسط آمنه جَشِن سوادآموز دوره انتقال این شهرستان خبرداد.

به گزارش بازخبر به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش قشم؛ بهرام پوراشرف با بیان این خبر گفت: در راستای اهداف دوره انتقال سوادآموزی و تثبیت و دانش افزایی آنان،مسابقه انشاء نویسی با عنوان ” همدلی و همزبانی” در بین سوادآموزان این دوره در استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مریم جَشِن سوادآموز ساکن درگهان قشم با بهترین عملکرد توانست به عنوان نماینده استان به مسابقات کشوری راه پیدا کند،اظهار داشت: از بین سوادآموزان دوره انتقال سراسر کشور، انشاء مریم جَشِن توانست در شاخص های داوری بهترین عملکرد را کسب و در جایگاه نخست کشوری قرار گیرد که از طرف معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی مورد تقدیر قرار گرفت.
پوراشرف از پوشش کامل و صدرصدی سوادآموزان دوره انتقال و تحکیم در کلاس های سوادآموزی سخن گفت و تصریح کرد: طبق سهمیه ۱۲۰ نفری اعلامی معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان، تمامی ۱۲۰ نفر سهمیه دوره های انتقال و تحکیم ثبت نام و مشغول به تحصیل هستند.

این مسئول همچنین به مقوله سوادآموزی اشاره و خاطر نشان کرد: آموزش وپرورش قشم در مقوله ریشه کنی بیسوادی توانسته است با برنامه ریزی و پیگیری مطلوب کارشناسان، دو درصد جلوتر از برنامه پنج ساله سوادآموزی حرکت کند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *