اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
استاندار هرمزگان:

پرواز بندرعباس ـ پارسیان تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: با جذب و کمک سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی، فرودگاه‌های نیمه‌فعال هرمزگان فعال می‌شوند و پرواز بندرعباس-پارسیان تا پایان سال راه‌اندازی خواهد شد.

جادری

بازخبر / از بندرعباس، جاسم جادری ظهر امروز در مراسم افتتاح خط هوایی پرواز بندرعباس-ابوموسی و بندرعباس-جاسک در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس، گفت: هواپیمای مورد استفاده‌شده در این خط از نوع یاک روسی با ظرفیت ۱۷ مسافر است که روزانه در مسیر هوایی بندرعباس-ابوموسی و بندرعباس-جاسک تردد می‌کند.

وی افزود: این پرواز با قیمت مناسب، مسافران را جابه‌جا می‌کند و شرکت هواپیمایی پویا وابسته به سپاه پاسداران این خط هوایی را برای مسافران ابوموسی و جاسک راه‌اندازی کرده است.

استاندار هرمزگان بیان داشت: هرمزگان ۱۳ فرودگاه دارد که باید با تسریع در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی مسیرهای پروازی کوتاه را با هواپیماهایی با ظرفیت کم راه‌اندازی کرد.

جادری با بیان اینکه تا پایان سال پرواز بندرعباس-پارسیان راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: با جذب و کمک سرمایه گذاران خارجی و داخلی فرودگاه‌های نیمه‌فعال هرمزگان فعال می‌شوند.

افزایش ۲۳ درصدی پروازهای داخلی کشور در چهار ماهه نخست سال جاری

مدیرکل نظارت بر فرودگاه‌ها و شرکت‌ها و موسسات هوانوردی کشور نیز در این مراسم، عنوان کرد: در چهار ماهه نخست امسال میزان پروازهای داخلی کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲۳ درصد افزایش یافته است.

مرتضی دهقان افزود: بیش از ۸۰ درصد مسافران از ۲۰ درصد فرودگاه‌های کشور تردد می‌کنند.

وی گفت: با آزادسازی خدمات حمل و نقل هوایی کشور جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای توسعه و رونق ناوگان هوایی کشور در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل نظارت بر فرودگاه‌ها و شرکت‌ها و موسسات هوانوردی کشور تصریح کرد: با جذب سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی فرودگاه‌های نیمه‌فعال با تردد هواپیماهای کوچک فعال می‌شوند.

دهقان با بیان اینکه ۶۰ فرودگاه در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: به‌طور متوسط بیش از ۳ هزار مسافر با ۳۰ پرواز داخلی در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس تردد می‌کنند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *