مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
استاندار هرمزگان:

پرواز بندرعباس ـ پارسیان تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: با جذب و کمک سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی، فرودگاه‌های نیمه‌فعال هرمزگان فعال می‌شوند و پرواز بندرعباس-پارسیان تا پایان سال راه‌اندازی خواهد شد.

جادری

بازخبر / از بندرعباس، جاسم جادری ظهر امروز در مراسم افتتاح خط هوایی پرواز بندرعباس-ابوموسی و بندرعباس-جاسک در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس، گفت: هواپیمای مورد استفاده‌شده در این خط از نوع یاک روسی با ظرفیت ۱۷ مسافر است که روزانه در مسیر هوایی بندرعباس-ابوموسی و بندرعباس-جاسک تردد می‌کند.

وی افزود: این پرواز با قیمت مناسب، مسافران را جابه‌جا می‌کند و شرکت هواپیمایی پویا وابسته به سپاه پاسداران این خط هوایی را برای مسافران ابوموسی و جاسک راه‌اندازی کرده است.

استاندار هرمزگان بیان داشت: هرمزگان ۱۳ فرودگاه دارد که باید با تسریع در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی مسیرهای پروازی کوتاه را با هواپیماهایی با ظرفیت کم راه‌اندازی کرد.

جادری با بیان اینکه تا پایان سال پرواز بندرعباس-پارسیان راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: با جذب و کمک سرمایه گذاران خارجی و داخلی فرودگاه‌های نیمه‌فعال هرمزگان فعال می‌شوند.

افزایش ۲۳ درصدی پروازهای داخلی کشور در چهار ماهه نخست سال جاری

مدیرکل نظارت بر فرودگاه‌ها و شرکت‌ها و موسسات هوانوردی کشور نیز در این مراسم، عنوان کرد: در چهار ماهه نخست امسال میزان پروازهای داخلی کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲۳ درصد افزایش یافته است.

مرتضی دهقان افزود: بیش از ۸۰ درصد مسافران از ۲۰ درصد فرودگاه‌های کشور تردد می‌کنند.

وی گفت: با آزادسازی خدمات حمل و نقل هوایی کشور جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای توسعه و رونق ناوگان هوایی کشور در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل نظارت بر فرودگاه‌ها و شرکت‌ها و موسسات هوانوردی کشور تصریح کرد: با جذب سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی فرودگاه‌های نیمه‌فعال با تردد هواپیماهای کوچک فعال می‌شوند.

دهقان با بیان اینکه ۶۰ فرودگاه در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: به‌طور متوسط بیش از ۳ هزار مسافر با ۳۰ پرواز داخلی در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس تردد می‌کنند.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *