مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

بزرگترین تامین مالی بورسی برای بریکت‌سازی در هرمزگان محقق شد

استاندار هرمزگان گفت: بزرگترین تامین مالی از بورس و سرمایه‌های مردمی برای بریکت‌سازی در صنعت فولاد استان هرمزگان با ۴۵ هزار میلیارد ریال محقق شد.

بازخبر/مهدی دوستی روز یکشنبه در آیین گرامیداشت روز نیروی دریایی که با حضور امیر ایرانی فرمانده نداجا برگزار شد، افزود:۱۰ میلیون تُن ظرفیت فولادی و ۹۰۵ هزار بشکه ظرفیت پالایشی جدید در هرمزگان در دست ساخت است که ۴۲۰ هزار بشکه ظرفیت پالایشی جدید استان متعلق به شهرستان جاسک است.

«بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) محصولی است که در فرآیند بریکت سازی از آهن اسفنجی گرم (HDRI) و در دمای بیش از C۶۵۰ تولید می‌شود.»

وی بیان کرد: اگر بخواهیم به تحول در اقتصاد دریا نیز برسیم راهی جز فراهم کردن بستر حضور مردم برای نقش‌آفرینی در اقتصاد دریا نداریم که باید در عرصه‌های مختلف با روش‌های نوین، شبکه‌سازی مردمی و بسترسازی جهت حضور مردم انجام شود.

نیروی دریایی در حال تبدیل به یک قدرت مهم جهانی است

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان همچنین با اشاره به موفقیت ناوگروه ۸۶ نداجا در ماموریت فرا سرزمینی اظهار کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال شکستن مرزهای فنی و ذهنی جهت تبدیل به یک قدرت مهم جهانی است.

دوستی عنوان‌کرد: تلاش‌های دریادلان نیروی دریایی ارتش این جسارت و جرات را می‌دهد که به سوی مراحل بالاتر حرکت کنیم و اندیشه‌های والای امامین انقلاب را در همه جای دنیا با اقتدار خود به منصه ظهور برسانیم.

وی ادامه داد: برای اینکه توسعه در کشور پایدارسازی شود باید نسبت توسعه با انسان و محیط زیست مشخص شود.

استاندار هرمزگان با تاکید بر منطبق‌سازی الگوی توسعه استان بر الزامات زیست محیطی، عنوان‌کرد: کاشت سالیانه ۶.۵ میلیون اصله نهال در استان تعهدی است که اجرای آن در هرمزگان آغاز شده و با درگیرکردن جوامع محلی در جهت تولید نهال کار طبق برنامه پیش می‌رود که امیدواریم اسفندماه کل تعهد کاشت درخت‌ استان در سال ۱۴۰۲ به پایان برسد.

توجه جدی دولت به توسعه آموزش در هرمزگان

استاندار هرمزگان ادامه داد: در راستای مشخص کردن نسبت توسعه با انسان و افزایش سطح آموزشی و مهارت، برروی مهارت‌افزایی تمرکز کرده‌ایم و هنرستان‌های جوار تخصصی در استان تاسیس شده است.

دوستی گفت: اخذ مجوز تاسیس دانشکده‌های علوم پزشکی شرق و غرب هرمزگان، اتمام دانشکده پیراپزشکی، احداث دانشکده‌ دندانپزشکی و فراهم کردن مقدمات احداث دانشکده‌های نفت و پتروشیمی و متالورژی را از اقدامات دولت سیزدهم در راستای کاربردی‌کردن آموزش استان برشمرد و گفت: دولت توجه جدی به توسعه آموزش در هرمزگان دارد./ایرنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *