مزدا ۳ چینی در ایران عرضه می‌شود معوقات رتبه‌بندی معلمان چه‌زمانی پرداخت می‌شود؟ لکسوس هم می‌خواهد پیکاپ بسازد پیام های جداگانه ابراهیم رئیسی به پادشاه عربستان و محمد بن سلمان
برای دومین سال پیاپی مرودی فرماندار برتر شد.

محمد مرودی در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، بر اساس نتایج بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی در ارزیابی عملکرد فرمانداری های استان در سال 1401 فرماندار بندرعباس به عنوان فرماندار معرفی شد.

بازخبر/در بخشی از تقدیرنامه اهدایی “مهدی دوستی استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی هرمزگان” خطاب به محمد مرودی ، آمده است: تلاش های ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترمتان در خدمت رسانی و اجرای مسئولیت ها و وظایف اداری موجب شده است در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال ۱۴۰۱ از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان فرماندار برتر انتخاب شوید.

بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی شامگاه شنبه در سالن فر هنگ سرای طوبی شهر بندرعباس با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، “مهدی دوستی” استاندار و جمعی از مدیران نهادها و دستگاه های اجرایی برگزار شد.

جشنواره شهید رجایی با هدف شناسایی و معرفی تلاشگران عرصه خدمت به مردم در راستای برنامه های توسعه و تحول اداری، فضای رقابتی سالمی از طریق الگوهای برتر سازمانی میان دستگاههای اجرایی است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *