مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
به خاطر ۴۰۰ یورو بیشتر؛

آخرین درخواست حیرت‌انگیز استراماچونی

شایعات مربوط به درخواست ۴۰۰ یورویی آندره‌آ استراماچونی برای بستن پرونده‌اش با استقلال حقیقت دارد.

بازخبر/امروز خبری در کانال‌های تلگرامی منتشر شده بود مبنی بر اینکه آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق استقلال که پرداخت مطالبات او یکی از مهم‌ترین اتفاقات مربوط به این باشگاه در چند فصل گذشته بوده است، به دلیل عدم پرداخت ۴۰۰ یورو کارمزد انتقال پول از سوی استقلال پرونده را باز نگه داشته است.

وکیل استراماچونی در نامه‌ای به فیفا درخواست کرده استقلال ۴۰۰ یوروی باقی‌مانده از مبلغی که از آلمان به یک بانک قطری ترانسفر شده را بپردازد.

این نقل و انتقال مالی که برای پرداخت یکی از سنگین‌ترین جریمه‌های فوتبال ایران و با بسیج موسسات اقتصادی مختلف و در نهایت به لطف بانک شهر ممکن شده است، در حال حاضر برای رسیدن به نتیجه نهایی در گروی ۴۰۰ یوروی ناقابل است؛ آن هم در شرایطی که استقلال باز هم یک درخواستی کم‌ارزش دیگر این سرمربی را در رابطه با بهره تاخیر به وی پرداخت کرده و در شرایطی که در انتظار ارسال نامه رضایت از سوی وی به فیفاست، دوباره با یک درخواست ۴۰۰ یورویی مواجه شده است.

آندره‌آ استراماچونی در زمانی بت هواداران استقلال بود و جدایی او از این باشگاه بالاتر از همه اخبار سیاسی، کل فضای اجتماعی ایران را تحت تاثیر خود قرار داد. با این حال اتفاقات بعدی احتمالا تا حدی روی نظر استقلالی‌ها درباره این مربی ایتالیایی اهل رم تاثیر گذاشته است و شاید برخی از طرفداران استقلال احساس می‌کنند پاسخ عشق بی‌قید و شرط‌شان به این سرمربی ایتالیایی که انصافا در دوره حضور در ایران نیز موفق کار کرد، این نبوده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *