چند نکته درباره مصرف زیاد بادام بایدها و نبایدهای تغذیه در فصل بهار تاثیر ارتباط روانی پایدار میان والدین و کودکان در بزرگسالی مقایسه نرم‌افزار اتوکد و رویت – کدام نرم‌افزار بهتر است؟
معاون تسهیلان صندوق قرض الحسنه امید خبرداد:

پرداخت ۱۸۸ مورد تسهیلات وام ازدواج به جوانان هرمزگانی

معاون تسهیلان صندوق قرض‌الحسنه‌امید به تشریح پرداختی‌های وام ازدواج در هرمزگان پرداخت.

بازخبر،معاون تسهیلان صندوق قرض‌الحسنه‌امید به تشریح پرداختی‌های وام ازدواج در هرمزگان پرداخت.

مهدی فرجی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، گفت: از اوایل سال جاری تاکنون ۱۸۸ مورد وام ازدواج به مبلغ یک‌صد میلیون ریال در استان هرمزگان پرداخت‌شده است.

معاون تسهیلان صندوق قرض‌الحسنه‌امید افزود: از ابتدای سال تا آخر مردادماه ۹۹۴ مورد تسهیلات به مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان جهت ایجاد شغل و حمایت از کارآفرینی در استان هرمزگان پرداخت گردید که در بخش‌های مشارکتی و کارآفرینی طرح‌های خوبی به نتیجه رسیده است.

فرجی با اشاره به ظرفیت‌های استان هرمزگان در ایجاد مشاغل کارآفرینی افزود: استان هرمزگان نسبت به سایر استان‌ها نرخ رشد قابل‌توجهی در بخش سرمایه‌گذاری داشته و همین دلیل سبب شده که تا پایان سال جاری حدود ۲۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه جهت اشتغال در استان هرمزگان به تصویب هیئت‌مدیره برسد

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر پنج طرح بااعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد ریال و با اشتغال ۳۲ نفر در بندرعباس به بهره‌برداری رسیده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *