هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

آمار درخشان مهدی طارمی

فارس نوشت: مهدی طارمی در بازی مقابل فامالیکائو باز هم درخشان ظاهر شد و با ثبت آماری فوق العاده به بهترین بازیکن زمین نام گرفت.

بازخبر/بامداد امروز در چارچوب هفته سی ام لیگ پرتغال، پورتو مقابل فامالیکائو به برتری ۳ بر ۲ رسید تا اختلافش را با صدر جدول و اسپورتینگ به ۳ امتیاز کاهش دهد. البته بازی فرداشب اسپورتینگ با ناسیونال هنوز باقی مانده و باید دید چه نتیجه‌ای در آن مسابقه رخ خواهد داد.

طارمی در این مسابقه برای پورتو از ابتدا در ترکیب قرار گرفت و توانست آماری درخشان به ثبت رساند. او در این بازی هم پنالتی گرفت، هم گل زد و هم پاس گل زیبایی داد. ستاره ایرانی در ۴ نبرد هوایی پیروز شد، یک بار توپ را از حریف گرفت، ۴۵ بار توپ را لمس کرد و توانست ۳ پاس کلیدی نیز به ثبت رساند. صحت پاس او ۶۵ درصد بود که آمار خوبی محسوب می‌شود.

طارمی که از سوی لیگ پرتغال جایزه بهترین بازیکن زمین را بدست آورد، از سوی سایت هواسکورد انگلیسنمره بالای ۸٫۷۷ را گرفت و بهترین بازیکن شد. او از سایت سایت تحلیلی ورزش پرتغال به نام گل پوینت نیز مورد تمجید قرار گرفت و با نمره ۷٫۴ بهترین بازیکن میدان نام گرفت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.