هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

جزئیات برگزاری مراسم شب‌های قدر در هرمزگان اعلام شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: مراسم شب‌های قدر در مناطق قرمز و نارنجی استان در مساجد محلات و در فضای باز برگزار می‌شود.

بازخبر/ حجت الاسلام انصاری راد صبح امروز (۷ شهریورماه) با بیان اینکه مراسم شب‌های قدر در مناطق قرمز و نارنجی استان فقط در مساجد محلات و در فضای باز برگزار می‌شود، گفت: مراسم شب‌های قدر باید در مدت زمان حداکثر دو ساعت با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با جمعیت کم برگزار شود و افراد شرکت کننده هم حتما باید ماسک بزنند.

وی با بیان اینکه در شهرهای زرد ممنوعیتی برای برگزاری مراسم شب‌های قدر در مکان‌های مسقف وجود ندارد، تصریح کرد: مردم برای شرکت در مراسم شب‌های قدر حتما لوازم شخصی از جمله مهر، سجاده، قرآن و کتاب دعا به همراه داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان عنوان کرد: با هدف تسهیل در رفت و آمد مردم، محدودیت‌های تردد شبانه در شب‌های قدر برداشته می‌شود.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.