هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

کرونا در هرمزگان همچنان در شیب صعودی/ ۴۹۱۴ نفر در قرنطینه خانگی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: ۴۹۱۴ نفر در هرمزگان در قرنطینه خانگی هستند و درمان سرپایی دریافت می‌کنند.

بازخبر/  دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته دو شهروند بندرعباسی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود از دست دادند، افزود:  شمار کل جانباختگان ناشی از کرونا در استان به ۱۰۸۳ نفر رسید.

وی با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته ۱۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و شمار بیماران بستری به ۳۴۸ نفر افزایش یافت، تصریح کرد: اکنون ۵۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۹ نفر از آن‌ها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه ۴۹۱۴ نفر در قرنطینه خانگی هستند و درمان سرپایی دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد:  شرکت در تجمعات از عوامل اصلی و مهم ابتلای مردم به کرونا است، مردم حتما از شرکت در تجمعات بویژه عروسی‌ها بپرهیزند.

وی عنوان کرد: شرکت در تجمعات حتی در فضای باز نیز منجر به انتقال ویروس کرونا می‌شود و بر این اساس مردم توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.