هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان:

ارتقا شغلی ایثارگران انتظار به حقی است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: ارتقا شغلی فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان در دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی و خصوصی انتظار به حقی است که این عزیزان می توانند از مسئولان داشته باشند.

بازخبر/عطا ناوکی در گفت و گو با ایسنا، افزود: با توجه به مجوز استخدام سازمان تأمین اجتماعی، امیدواریم در خصوص مصاحبه و جذب ایثارگران مساعدت و همکاری ویژه‌ای داشته باشید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با اشاره به شایستگی، تخصص و تجربه جامعه شاهد و ایثارگر در پست های مدیریتی، بیان کرد: تأمین اجتماعی از جمله سازمان هایی است که ایثارگران زیادی در آن مشغول به کار هستند و تاکنون توانسته‌اند با بهره‌مندی از بینش و مهارت خود ایفای نقش کنند.

وی ضمن تأکید بر تجلیل، قدردانی و توجه به ارتقا جایگاه شغلی جامعه شاهد و ایثارگر، عنوان کرد: این عزیزان ولایت مدار، دلسوزان نظام و حافظان انقلاب اسلامی هستند که ادامه‌دهنده راه پدران خود خواهند بود.

ناوکی ضمن بیان اینکه با تلاش کارکنان بنیاد و مشارکت سایر نهادها، سال گذشته در بخش اشتغال پایدار اقدامات مؤثری صورت گرفت، اضافه کرد: ارتقا شغلی فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان در کلیه دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی و خصوصی انتظار به حقی است که این عزیزان می توانند از مسئولان داشته باشند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.