هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

نهمین مدافع سلامت هرمزگان آسمانی شد

نهمین مدافع سلامت هرمزگان صبح امروز آسمانی شد.

بازخبر/سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، افزود: نهمین مدافع سلامت هرمزگان، آقای مسعود منصوری کارشناس اورژانس بندر خمیر بر اثر کرونا آسمانی شد.
دکتر فاطمه نوروزیان با بیان اینکه مسعود منصوری از تکنسین های اورژانس بندرخمیر بوده که به دلیل ابتلا به کرونا به شهادت رسید، اظهار کرد: این شهید مدافع سلامت، چهاردهم فروردین امسال (یک هفته قبل) اولین دوز واکسن را دریافت کرده بود اما با توجه به علائم بالینی و میزان درگیری ریه، به نظر می رسد پیش از دریافت واکسن به کرونا مبتلا شده است.
وی تصریح کرد: شهید منصوری که دارای بیماری زمینه ای نیز بود، هجدهم فروردین در بیمارستان بستری شد که پس از سه روز، درگذشت.
نوروزیان بیان کرد: زنده یاد مسعود منصوری متولد سال ۱۳۵۶، متاهل و دارای ۳ فرزند بود که از سال ۸۵ تا ۹۲ به عنوان تکنسین اورژانس جاده ای کهورستان خدمت می کرد و پس از آن به مرکز دیسپچینگ اورژانس بندر خمیر منتقل شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.