هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

۱۰۰۰ واحد مسکونی تا شهریورماه سال جاری در هرمزگان افتتاح می شود

استاندار هرمزگان گفت: یک هزار واحد مسکن مهر تا پایان شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

بازخبر/فریدون همتیشب گذشته(۱۸ فروردین ماه) در نشست شورای مسکن و بازآفرینی شهری هرمزگان گفت: از مجموع ۳۷هزار و ۴۷۶واحد مسکن مهر، ۳۳هزار و ۶۴۳واحد تا کنون افتتاح شده که از این تعداد، یک هزار و ۱۱۳واحد در سال ۹۹ افتتاح شده است.

وی افزود: از مجموع سه هزار و ۸۳۳واحد باقی مانده، سه هزار و ۳۳۰واحد در قالب تعاونی مسکن و ۵۰۳واحد نیز خود مالک هستند.

همتی اضافه کرد: از این تعداد، ۶۰۲واحد مربوط به تعاونی های مسکن بدون مشکل و ۲هزار و ۷۲۸واحد دارای مشکلات حقوقی، اختلاف بین تعاونی ها و پیمانکاران، عدم تأمین سهم آورده و یا پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰درصد هستند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: بر اساس تصمیم اعضای شورای مسکن استان مقرر شد، سهم آورده از سوی اعضاء در بیش از ۶۰۰واحد بدون مشکل مسکن مهر، توسط اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و تأمین انشعاب آب و برق آن ها نیز از طریق دستگاه های خدمات رسان پیگیری و تا هفته دولت یا شهریورماه، نزدیک به یک هزار واحد مسکونی به بهره برداری برسد.

همتی بیان کرد: به منظور رفع موانع مربوط به تعاونی های مشکل دار، مقرر شد از طریق جلسه مشترک با دستگاه قضایی و طرح موضوع در شورای حفظ حقوق بیت المال، مشکلات این تعاونی ها تعیین تکلیف شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: از طریق تبدیل تعاونی های مسکن مهر به طرح اقدام ملی مسکن، تکمیل پروژه ها  در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، در این نشست مشکلات مربوط به چند تعاونی مسکن از جمله تعاونی معزآباد رودان، جهاد کشاورزی رودان، گلشهر جنوبی، نایبند شمالی، فاطمیه، برق منطقه ای، شهرداری بندرعباس و … مورد بررسی قرار گرفت و برای هر یک از تعاونی ها، دستورات مقتضی از سوی استاندار هرمزگان صادر شد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.