هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
«فعالیت‌های صیادی» علت مرگ گربه ماهیان در ساحل جاسک اعلام شد راه اندازی خط تولید واکسن کووید ۱۹ قبل از کارآزمایی های بالینی تخلیه دو نگله سنگین ۲۲۲ تنی در بندر شهید رجایی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت شناسایی و نظارت بر حمل بار در شهر

۲۵ فروردین آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان استان از ۱۱ الی ۲۵ فروردین ماه سال جاری خبر داد.

 بازخبر/ایرج بیت اللهی شب گذشته(۱۵ فروردین ماه) در جلسه هماهنگی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان استان اظهار داشت: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان از ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شده است و دانش‌آموزان با در دست داشتن کد و رمز همگام می‌توانند تا روز ۲۵ فروردین با مراجعه به سامانه www.azmoon.medu.ir فرآیند ثبت‌نام را پیگیری کرده و انجام دهند.

وی با بیان اینکه در مجموع ، ۵۷۶ دانش آموز وارد مدارس استعداد های درخشان استان هرمزگان خواهند شد، اظهار کرد: در سال جاری، تعداد ۳۳۶ دانش‌آموز دختر و پسر در دوره متوسطه اول و همچنین تعداد ۲۵۰ دانش‌آموز دختر و پسر متوسطه دوم در رشته‌های علوم ریاضی، تجربی، انسانی، جذب مدارس استعدادهای درخشان استان خواهند شد.

به گفته بیت اللهی، دانش آموزان باید از ۲۰ الی ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ نسبت به پرداخت هزینه آزمون اقدام کنند و در صورت عدم وجه مورد نظر، انصراف از ثبت نام برای آنها لحاظ خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: براساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش امسال هزینه ثبت‌نام که مبلغ ۳۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی دریافت می‌شود و داوطلبان باید تمام مراحل ثبت‌نام تا مرحله دریافت کدرهگیری انجام دهند تا ثبت‌نام آنها قطعی شود.

بیت اللهی خاطر نشان ساخت: زمان برگزاری آزمون بر اساس شیوه‌نامه ثبت‌نام برای پایه هفتم روز پنجشنبه ۲۰ خرداد و برای پایه دهم روز جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با تأکید بر به اهمیت فرآیند ثبت‌نام آزمون در موعد مقرر، تصریح کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که در مهلت قانونی برای ثبت‌نام فرزندان خود اقدامات لازم را انجام دهند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.