مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
نماینده کارگران شرکت آلومینیوم المهدی:

عدم آرامش در مجتمع آلومینیوم ضربه بزرگی به اقتصاد کشور می‌زند

نماینده کارگران شرکت آلومینیوم المهدی گفت: امیدوارم آرامش در کارخانه آلومینیوم هرمزگان استوار باشد زیرا این عدم آرامش ضربه بزرگی را به اقتصاد استان و کشور می‌زند.

بازخبر،نماینده کارگران شرکت آلومینیوم المهدی گفت: امیدوارم آرامش در کارخانه آلومینیوم هرمزگان استوار باشد زیرا این عدم آرامش ضربه بزرگی را به اقتصاد استان و کشور می‌زند.

نماینده کارگران شرکت آلومینیوم المهدی ، عنوان کرد: بعد از جلسه شورای تأمین استان جهت حل موضوعات مربوط به شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل آرامش نسبی به مجموعه این شرکت بازگشته است.

حامد غلامی افزود: در این جلسه تصویب شد که اگر تصمیم‌گیری برای این شرکت صورت می‌گیرد در شورای تأمین استان این تصمیم اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: موضوع پرسنل خدماتی شرکت آلومینیوم نیز به اداره کار واگذار شد و بنا شد اگر اخراجی بخواهد در این شرکت صورت گیرد با ارائه مدارک لازم به کمیته انضباطی باشد.

غلامی بیان کرد: وضعیت بیمه تکمیلی کارگران شرکت نیز در این جلسه تصویب شد ولی هنوز به مرحله اجرایی نرسیده است و ۱۹ کارگر اخراجی هنوز در کارخانه حضور دارند اما سر پست خود نیستند.

نماینده کارگران شرکت آلومینیوم  با اشاره به اینکه کسوراتی که قرار بود در حقوق کارکنان این شرکت اعمال شود صورت نپذیرفت ادامه داد: حقوق و مزایا این کارکنان تا تیرماه پرداخت‌شده است و حقوق مردادماه هنوز پرداخت‌نشده است.

وی در پایان گفت: امیدوار هستیم بعد از ۱۱ ماه استرس و جنجال شرکت به تعهدات خود پایبند بماند و آرامش در کارخانه آلومینیوم هرمزگان استوار باشد زیرا این عدم آرامش ضربه بزرگی را به اقتصاد استان و کشور می‌زند.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *