هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
«فعالیت‌های صیادی» علت مرگ گربه ماهیان در ساحل جاسک اعلام شد راه اندازی خط تولید واکسن کووید ۱۹ قبل از کارآزمایی های بالینی تخلیه دو نگله سنگین ۲۲۲ تنی در بندر شهید رجایی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت شناسایی و نظارت بر حمل بار در شهر
مدیرکل شیلات هرمزگان:

بنادر صیادی زیارت و جوادالائمه پارسیان بهسازی و تجهیز می شود

مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: بهسازی و تجهیز بنادر صیادی زیارت و جوادالائمه پارسیان از اولویت‌های کاری شیلات هرمزگان است که با جدیت دنبال می‌شود.

بازخبرعبدالرسول دریایی صبح امروز(۱۲ اسفندماه) در حاشیه بازدید از بنادر صیادی زیارت و جوادالائمه پارسیان گفت: بندر صیادی زیارت با ۸۰ فروند شناور و بیش از ۳۰۰ صیاد، نقش مهمی در صید و صیادی شهرستان پارسیان دارد.

وی بر بهسازی و مرمت بخش‌های آسیب دیده، ساخت برج نور، راه اندازی شبکه اطفای حریق سیار، ارتقای امنیت و صدور کارت تردد ویژه برای صیادان در بندر صیادی جوادالائمه نیز تاکید کرد.

مدیرکل شیلات هرمزگان اضاقه کرد: کار ساماندهی و جمع آوری شناورهای غیر صیادی و فرسوده موجود در این بندر نیز باید در مدت یک ماه انجام شود و شناورهای تجاری هم به قسمت امن بندر منتقل شوند.

دریایی در پایان خاطرنشان کرد: بهسازی و تجهیز بنادر صیادی زیارت و جوادالائمه شهرستان پارسیان از اولویت‌های کاری شیلات هرمزگان است که با جدیت دنبال می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.