هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
این آجرها دیوار دفاعی شما را در برابر کرونا بلندتر می‌کند زمان، میزان و نحوه پرداخت سود سهام عدالت مبتلایان به کرونای انگلیسی در هرمزگان به ۱۸ نفر رسیدند فوت ۵ نفر و ۱۴ مصدوم در تصادف اتوبوس با کامیون در رودان

ورزشگاه تختی بندرعباس بار دیگر احیا می‌شود

ورزشگاه تختی بندرعباس یکی از قدیمی ترین ورزشگاه های فوتبال کشور است که روزگاری ستارگان فوتبال هرمزگان همچون صالح سنگبر، مهدی فلامرزی، عباس سرخاب، داود دهقانی و … در آن رشد کرده و خود را به فوتبال کشور معرفی کردند اما این روزها در سایه کرونا و برخی اتفاقات روزگار خوشی ندارد.

 بازخبر/

رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، در خصوص ضعیت نامناسب زمین فوتبال ورزشگاه تختی بندرعباس، افزود: پس از انتصاب رئیس هیات فوتبال شهرستان بندرعباس در نخستین اقدام بزودی زمین فوتبال تختی به صورت ۷۰ به ۳۰ یا ۸۰ به ۲۰ در اختیار این هیات قرار می دهیم.

قاسم رنجبریان با اشاره به اینکه پس از آن عملیات بازسازی اساسی، ترمیم چمن، کودهی مناسب و آبیاری صحیح نیز در دستور کار قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: به طور حتم یکی از اولویت ها و برنامه های هیات فوتبال احیای زمین تختی بندرعباس است.

وی در پایان گفت: به طور حتم این مهم بزودی محقق می شود و بار دیگر شور و نشاط به مجموعه تختی بندرعباس بازخواهد گشت.

در همین خصوص رئیس هیات فوتبال شهرستان بندرعباس در گفت و گو با ایسنا، افزود: به محض دریافت زمین تختی بندرعباس از سوی هیات فوتبال استان با همکاری و تعامل مسئولین نیز عملیات بازسازی و ترمیم زمین فوتبال ورزشگاه تختی بندرعباس را آغاز خواهیم کرد.

محمد احمدی زاده با اشاره به اینکه در گام نخست ترمیم زیرساختی چمن ورزشگاه را در دستور کار قرار می دهیم، تصریح کرد: با ورزشگاه تختی بندرعباس بسیاری از فوتبال‌دوستان خاطره دارند و امیدواریم با ترمیم اصولی و احیای دوباره آن که با کمک تمامی اهالی فوتبال محقق می شود بتواینم شادی و نشاط را به فوتبال بندرعباس بازگردانیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا زیرساخت مناسبی که در ورزشگاه تختی بندرعباس وجود داشته بار دیگر به شکلی مطلوب و اصولی محقق شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.