هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توزیع روزانه بیش از ۷ تن روغن خوراکی در روستاهای بندرعباس ورود بیش از ۴۰ هزار نفر به هرمزگان/ احتمال وقوع موج جدید کرونا وجود دارد از سرگیری ۴۰ واحد صنعتی غیرفعال در هرمزگان پیگیری تیراندازی به خودرو مدیرعامل منطقه آزاد قشم در دستور کار پلیس

حقوق معوقه کارگران هرمزگانی پرداخت می‌شود/ تشکلات صنفی سبب امنیت شغلی می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تشکلات کارگری و کارفرمایی موجب امنیت شغلی، رونق تولیدات داخلی و بهبود فضای کسب و کار است که این اداره کل همکاری های لازم را با تشکلات کارگری و کارفرمایی دارد.

 بازخبر/هادی ابراهیمی روز گذشته(۲۲ دی ماه) در دیدار با تشکل های کارگری و کارفرمایی هرمزگان، با اشاره به اینکه بسیج به عنوان نیروی جهادی همراه با دولت برای پیشبرد اهداف در جنگ اقتصادی همواره  تلاش می کند، اظهار کرد: تشکلات کارگری به عنوان اصل مهم سه جانبه گرایی در کنار خود می دانیم و سایر دستگاه ها نیز انجمن ها را به عنوان همراه خود بدانند.

وی با بیان اینکه آنچه در مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی قابل واگذاری به تشکل‌ها و انجمن‌ها بوده، انجام  شده است، اظهار کرد: از دستگاه‌ها و بخش‌های دولتی انتظار می رود بخشی از وظایف و کارهای خود را به تشکلات واگذار کنند و این اعتماد را داشته باشند که تشکل‌ها می توانند همراه و یاریگر باشند.

ابراهیمی با اشاره به فعالیت ۲۷۵ تشکل کارگری و کارفرمایی و عضویت بیش از ۳۴ هزار عضو  در استان عنوان کرد: تعامل شرکای اجتماعی دولت یعنی تشکلات کارگری و کارفرمایی موجب امنیت شغلی، رونق تولیدات داخلی و بهبود فضای کسب و کار است که این اداره کل همکاری های لازم را با تشکلات کارگری و کارفرمایی دارد.

وی با بیان اینکه مجموع حقوق معوقه کارگران شاغل در بنگاه‌های تولیدی استان میانگین دو ماه است، افزود: حقوق معوقه کارگران در استان هرمزگان تا پایان امسال پرداخت می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان کرد: سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور با توجه به شناخت جامعی که از فضای کارخانه‌ها دارند همواره تمام تلاش خود را برای جهش تولید در شرایط فعلی که شیوع کرونا اقتصاد مردم را با مشکل رو به رو کرده، انجام می دهند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.