هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

برنامه ویژه یحیی برای پرسپولیسی‌ها

پرسپولیس در یک دیدار سخت و حساس در نهایت مقابل نساجی مازندران به تساوی رضایت داد.

بازخبر/ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شاگردان یحیی گل محمدی در بازگشت به لیگ برتر در دیدار معوقه هفته پنجم خود مقابل نساجی در قائمشهر دیداری سخت را به سرانجام رساندند. شرایط جوی که با بارش شدید باران همراه بود و چمن مصنوعی استادیوم شهید وطنی را به شکل عجیب برای این بازی مهیا کرده بود، در نهایت باعث شد تا بازی باکیفیتی را از هر دو تیم شاهد نباشیم و درصد بالای پاس‌های اشتباه ماحصل این نمایش بود.

با این حال پرسپولیس در دقایق پایانی موفق شد گل مجتبی بیژن را پاسخ دهد و با یک امتیاز قائمشهر را ترک کند. اکنون یحیی گل محمدی قصد دارد برنامه ریکاوری خاصی برای بازیکنان تیمش در نظر بگیرد. بازی فیزیکی و همچنین فشار زیادی که در این بازی به بازیکنان با توجه به چمن مصنوعی وارد شده، باعث شد تا یحیی به دنبال این باشد تا بعد از این بازی برنامه ریکاوری خاصی برای شاگردانش در نظر داشته باشد تا آنها را مهیای بازی بعدی و پشت سر گذاشتن شرایط روحی بعد از شکست در فینال و تساوی مقابل نساجی فراهم سازد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.