هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
شکایت الاهلی از استقلال به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز! حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای ایران – کوبا در بندرعباس آغاز شد هرمزگان مجوز واردات واکسن کرونا دریافت کرد

عباس سرخاب با برد در عمان آغاز کرد

ایسنا/هرمزگان تیم نادی الجعلان عمان با هدایت عباس سرخاب سرمربی هرمزگانی خود هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال عمان را با پیروزی پشت سرگذاشت.

بازخبر/   در این دیدار که روز گذشته(۲۹ آذرماه) برگزار شد شاگردان عباس سرخاب موفق شدند با یک گل از سد تیم نادی الطلیعه بگذرند. سرخاب از هفته گذشته با سفر به عمان فعالیت خود به عنوان سرمربی را در تیم نادی الجعلان عمان آغاز کرده بود.

عباس سرخاب، ستاره اسبق تیم استقلال تهران به عنوان جدیدترین لژیونر فوتبال ایران اما در مقام سرمربی راهی عمان می شود تا هدایت تیم نادی جعلان این کشور را در رقابت های لیگ دسته اول عمان برعهده بگیرد.

به گزارش ایسنا، عباس سرخاب که در کارنامه خود هدایت تیم های شهرداری همدان، فولاد هرمزگان، پاس همدان، فولاد هرمزگان، شهرداری بندرعباس، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، کارگر بنه گز و آلومینیوم هرمزگان را برعهده داشته است و در تیم های کاوه بندرعباس، استقلال تهران، بانک ملی و تیم ملی فوتبال کشورمان در زمان هدایت مرحوم دهداری بازی کرده است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.