هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
محکومیت مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه‌ای روحانی: تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم نتایج مرحله اول مسابقات استانی مناظره دانشجویان هرمزگان مشخص شد پروژه صیانت از زیست بوم دریا در هرمزگان کلید خورد
مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان:

افزایش قیمت مرغ گرم مختص هرمزگان نیست/توزیع مرغ منجمد ادامه دارد

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت: توزیع ۳۶۰ تن مرغ منجمد با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان در استان هرمزگان ادامه دارد.

  بازخبرحسین ایزدی صبح امروز(۵ آذرماه) در جمع خبرنگاران، افزود: با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ گرم، با دستور استاندار و هماهنگی با معاونت امور دام سازمان جهاد کشاورزی و سازمان صمت استان، توزیع ۳۶۰ تن مرغ منجمد با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان از سوم آذرماه در استان هرمزگان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه توزیع مرغ منجمد بدون محدودیت در سطح استان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: : افزایش قیمت مرغ گرم به دلیل کمبود نهاده‌ها و برخی منفعت طلبی‌ها یک موضوع سراسری است و مختص استان هرمزگان نیست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان در پایان عنوان کرد: با توجه به افزایش قیمت مرغ زنده، اکنون قیمت قابل قبول گوشت گرم مرغ در استان ۲۷ تا ۲۸ هزار تومان است و فروش با قیمت بالاتر تخلف محسوب شده و با خاطیان برخورد می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(2)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.