هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
محکومیت مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه‌ای روحانی: تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم نتایج مرحله اول مسابقات استانی مناظره دانشجویان هرمزگان مشخص شد پروژه صیانت از زیست بوم دریا در هرمزگان کلید خورد

استقلال و چهره‌ای که امروز تغییر خواهد کرد

استقلال امروز سومین بازی خود در لیگ برتر را مقابل ماشین سازی برگزار خواهد کرد.

    بازخبر/   عرفان حاج‌بابایی: باخت تلخ مقابل فولاد خوزستان در دومین هفته رقابت های لیگ برتر، قطعا محمود فکری را مجاب خواهد کرد تا در سومین بازی لیگ مقابل ماشین سازی دست به تغییراتی عمده بزند.

این احتمال وجود دارد که با توجه به گل هایی که حسینی دریافت کرد، فکری در بازی امروز مقابل ماشین سازی فرصت را به رشید مظاهری بدهد. دروازه بانی که با هزار و یک مشکل درنهایت مجوز بازی برای استقلال را دریافت کرد.

در سایر خطوط هم به نظر می آید که تغییر اجتناب ناپذیر باشد چرا که حالا فکری می تواند از بازیکنانی نظیر محمد نادری و داریوش شجاعیان در ترکیب خود استفاده کند. فرشید اسماعیلی دچار مصدومیت شده و قطعا به بازی امروز نمی رسد. از طرفی عملکرد نه چندان مطلوب فرشید باقری و آرش رضاوند در بازی قبلی ممکن است به قیمت نیمکت نشین شدن آن ها تمام شود و فرصت به بازیکنان جدیدی نظیر مهدی مهدی پور و متین کریم زاده برسد.

از طرفی در خط حمله هم با رفع شدن سوتفاهم ها بین شیخ دیاباته و کادرفنی استقلال و قرار گرفتن نام شماره ۷ آبی ها در فهرست بازی روز چهارشنبه، ممکن است که فکری از ابتدا به او اعتماد کند و ارسلان مطهری به نیمکت تبعید شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.